Regulamin

Regulamin witryny https://filmvod.pl

Definicje:

Administrator – Osoba zarządzająca witrynąhttps://filmvod.pl

Serwis – witryna internetowa https://filmvod.pl

Użytkownik – osoba odwiedzająca Serwis

1. https://filmvod.pl to strona typu landing page reklamująca ofertę wyszukiwarek filmów online:https://filmvod.pl. Skorzystanie z oferty wyszukiwarki wiąże się z opłatą poniesioną na rzecz zewnętrznego podmiotu, czyli właściciela określonej wyszukiwarki.

2. Rejestracja w wyszukiwarce filmów nie jest darmowa. Korzystanie z wyszukiwarki jest płatne według cennika podanego na https://filmvod.pl orazhttps://filmvod.pl.

3. https://filmvod.pl nie jest częścią, ani partnerem reklamowanych wyszukiwarek.https://filmvod.pl nie jest odbiorcą płatności, świadczy wyłącznie usługi reklamowe na rzecz zewnętrznych podmiotów. Użytkownik dokonuje płatności na innej niż https://filmvod.pl stronie.

4. Informacje na stronie https://filmvod.pl mają charakter reklamowy, a nie informacyjny. Użytkownik powinien zapoznać się z właściwą ofertą na stronie reklamowanej wyszukiwarki filmów, przed płatnością. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje nabywcy w przypadku produktów, które z uwagi na charakter nie mogą zostać zwrócone.

5. Reklamowane tu wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Plany now, Canal+, CDA premium – lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.

6. Fakt obecności podstrony opisującej dany film nahttps://filmvod.pl, nie oznacza że ten sam film jest dostępny w reklamowanej wyszukiwarce. Użytkownik, przed płatnością, powinien upewnić się że dany film znajduje się w bazie danych reklamowanej wyszukiwarki filmów.https://filmvod.pl, ze względu na brak powiązania technologicznego, nie ma aktualnych informacji.

7. https://filmvod.pl nie udostępnia żadnych materiałów video. Witryna nie udostępnia także linków do materiałów video.

8. Ilość dostępnych w wyszukiwarkach oraz platformach VOD filmów i seriali jest zmienna. Informacje o danym filmie zamieszczone w Serwisie nie świadczą o możliwości jego obejrzenia online na którejkolwiek platformie VOD. Baza filmów nahttps://filmvod.pl nie jest weryfikowana pod tym względem.

9. Osoba odwiedzająca Serwis ma możliwość umieszczania swoich opinii oraz przesyłania zgłoszeń związanych z problemami na stronie.

10. Administrator nie ma wpływu na treść reklam i treść komentarzy wyświetlających się na stronie. Użytkownik powinien zachować ostrożność i samodzielnie zweryfikować ich autentyczność.

11. Administrator nie gwarantuje nieprzerywanego i niezakłóconego dostępu do stronyhttps://filmvod.pl. Zdarzają się problemy technicznie na które nie ma wpływu.

12. https://filmvod.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy wynikające z niesprawności połączenia internetowego oraz urządzenia wykorzystywanego przez Użytkownika.