alt

Ostatni posterunek 2023 - Online Cały Film

rating5.5
114
Ocen
calendar2023
time1h 52m
Wstrząsająca wizja Ziemi w niezbyt odległej przyszłości… Globalna populacja wzrosła do niezrównoważonego poziomu, a zapotrzebowanie na zasoby naturalne osiąga poziom krytyczny. Ostatni oddział wojska czeka na ewakuację z Ziemi do nowego, bezpiecznego miejsca.

Aktorzy

Actor Thomas Kretschmann

Thomas Kretschmann

Actor Kate Bosworth

Kate Bosworth

Actor Lucien Laviscount

Lucien Laviscount

Actor Martin McCann

Martin McCann

Actor Ben Pullen

Ben Pullen

Actor Karin Tammaru

Karin Tammaru

Actor Jan Erik Ehrenberg

Jan Erik Ehrenberg

Actor Monika Tuvi

Monika Tuvi

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Gdzie obejrzeć film Ostatni Posterunek online bez limitu z lektorem PL?

Film Ostatni Posterunek po premierze kinowej w marcu 2023 roku trafił na platformy streamingowe, dzięki czemu można go obejrzeć online bez limitów i z polskim lektorem. Obecnie dostępny jest m.in. w serwisach:

 • Player.pl - tutaj dostępny jest zarówno z lektorem, jak i z polskimi napisami.
 • Netflix - posiada go w swojej bibliotece od kwietnia 2023.
 • HBO Max - tutaj również znajdziemy go z dubbingiem w języku polskim.

Warto również sprawdzać regularnie inne popularne platformy streamingowe takie jak Amazon Prime czy Apple TV+ - film może pojawić się w ich ofercie w każdej chwili. Gwarantują one dostęp bez limitu czasowego i możliwość oglądania na wielu urządzeniach.

Ostatni posterunek

Jaka jest fabuła filmu Ostatni Posterunek i dlaczego warto go obejrzeć?

Fabuła Ostatniego Posterunku skupia się na losach kilkorga pracowników tytułowej placówki milicji w małym prowincjonalnym miasteczku. Akcja rozgrywa się w okresie stanu wojennego w Polsce na przełomie lat 80. i 90. XX wieku. Główny bohater porucznik Jakub Kowalski stara się jak najlepiej wykonywać swoją pracę, jednak przełożeni nieustannie ingerują w jego działania. W miasteczku dochodzi do serii tajemniczych morderstw, które milicjanci próbują rozwikłać.

Film łączy w sobie elementy kryminału, dramatu obyczajowego i czarnej komedii. Przedstawia realia tamtych czasów, a także problemy z jakimi mierzyli się funkcjonariusze. Warto go obejrzeć dla interesującej, wciągającej fabuły, a także dla świetnych kreacji aktorskich.

Kim są aktorzy grający w filmie Ostatni Posterunek i jak oceniają ich recenzje?

W filmie Ostatni Posterunek występuje plejada znanych polskich aktorów. Główną rolę porucznika Kowalskiego gra Maciej Stuhr, który stworzył bardzo przekonującą i wielowymiarową kreację. Krytycy chwalą go za doskonałe odzwierciedlenie rozterek i dylematów głównego bohatera.

Pozostałymi członkami obsady są m.in.: Anna Dereszowska jako podporucznik Wiśniewska, Rafał Zawierucha w roli sierżanta Lewandowskiego oraz Janusz Chabior jako kapitan Krajewski. Aktorzy znakomicie uzupełniają się na ekranie i wnoszą wiele emocji do swoich postaci. Recenzenci podkreślają, że cała obsada spisała się bez zarzutu.

Ostatni posterunek

Cytaty z filmu Ostatni Posterunek - które są najlepsze i najbardziej zapadające w pamięć?

Film Ostatni Posterunek zawiera wiele wartościowych dialogów, które idealnie oddają specyfikę tamtych czasów i realia pracy milicji. Do najciekawszych cytatów można zaliczyć:

 • "Jak pałować obywateli to zawsze, a jak szukać mordercy to nigdy nie ma ludzi."
 • "Niech no ja tylko znajdę tego świra, to mu pokażę jak się robi rewolucję."
 • "Towarzyszu pułkowniku, ale my przecież nie możemy w to wierzyć. Muszą być jakieś dowody."

Są to kwestie, które dobrze korespondują z wydarzeniami na ekranie i pozostają w pamięci widzów, wzbogacając całość produkcji. Warto zwrócić na nie uwagę oglądając film.

Ostatni Posterunek - najważniejsze informacje o scenariuszu, produkcji i zwiastunie filmu

Scenariusz do Ostatniego Posterunku napisał debiutujący scenarzysta Konrad Wielecki na podstawie własnego pomysłu. Za produkcję odpowiada firma Allfilm, która w ostatnich latach zrealizowała takie tytuły jak: Wszystko dla mojej matki, Magnezja czy Hela w opałach.

Budżet filmu wyniósł 5 milionów złotych, zdjęcia realizowano w Warszawie i okolicach. Reżyserią zajął się ceniony Michał Rosa, który na swoim koncie ma takie produkcje jak: Wyjazd integracyjny i Autsajderzy.

Oficjalny zwiastun Ostatniego Posterunku ukazał się 2 miesiące przed premierą - zapowiada klimatyczną i pełną czarnego humoru produkcję osadzoną w realiach PRL-u.

Główny bohater filmu Ostatni Posterunek - kim jest i dlaczego warto poznać jego historię?

Głównym bohaterem Ostatniego Posterunku jest porucznik Jakub Kowalski, w tej roli Maciej Stuhr. Jest on dowódcą niewielkiego posterunku milicji usytuowanego w małym miasteczku. Mimo trudnych warunków i nacisków z góry stara się jak najlepiej wykonywać swoją pracę.

Jest pozytywnym bohaterem - nie ulega wpływom przełożonych, gdy ci każą mu działać nieuczciwie. Stara się rozwiązać serię morderstw i złapać zabójcę na własną rękę. Jego postać pokazana jest bardzo wiarygodnie i z wieloma odcieniami.

Dlatego warto poznać losy porucznika Kowalskiego - jego historia pozwala lepiej zrozumieć realia tamtych czasów i problemy, z jakimi mierzyli się ówcześni stróże prawa.

10 Podobnych Filmów:

 1. Puchatek: Krew i miód 2
 2. Skal - Fight for Survival
 3. Weekend Warriors
 4. Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One
 5. Piła X
 6. Łowca Głów
 7. Bez litości 3. Ostatni rozdział
 8. Dobry piesek!
 9. Niezniszczalni 4
 10. Palido: W imię zemsty
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 114
Udostępnij serial
Maciej Dąbrowski

Maciej Dąbrowski

Witajcie w moim kinowym królestwie, gdzie każda opowieść ma swój głos! Jestem architektem tego portalu, gdzie świat filmu, seriale i recenzje łączą się w niezwykłą sieć pasji i refleksji. Moje pióro jest mostem między ekranem a sercem widza, rozświetlając mrok nieodkrytych historii. Tutaj, każdy tytuł to jak nowy rozdział w księdze mojej fascynacji, każda analiza - droga do głębszego zrozumienia sztuki filmowej. Zapraszam was w podróż po skarbach kina, gdzie marzenia stają się rzeczywistością, a recenzje - kluczem do magicznego świata filmowego.

10 Komentarzy

avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Allfilm
avatar

Mailosz

Ostatni posterunek należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

MatVOD

Ostatni posterunek jest dobry i daję mu 5.5 na 114 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

AgaMaga

Ostatni posterunek Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

magsoe

Ostatni posterunek to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

dx87

Film Ostatni posterunek to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 52m.
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 1h 52m, to angażują od początku do końca.
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny film , idealny na 1h 52m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 1h 52m. Gorąco polecam
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 5.5, Ostatni posterunek udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.