close icon
page-title
Wróżka Zębuszka
Wróżka Zębuszka

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Meine Chaosfee & Ich
 • Język oryginalny: Niemiecki
 • Kraj produkcji: Niemcy, Luksemburg
 • Reżyser: Fortune Cookie Filmproduktion

Wróżka Zębuszka 2022 CDA - Online Cały Film

star7.4
38Ocen
date2022
loader

Wróżka Zębuszka Recenzje

 • avatar

  LukasPicasso

  |10 godziny temu
  Chipsy 👍 Popcorn 💬
 • avatar

  NoirNostalgia

  |6 dni temu
  Warto było czekać bo tu wreszcie można za free obejrzeć (protip-przeklikaj reklamy 🤫)
 • avatar

  YElov

  |9 dni temu
  Już chyba bym wolał trudne sprawy oglądać seriooo
 • avatar

  KinoManiak

  |10 dni temu
  Musisz zobaczyć bo moim zdaniem mega dobre!
 • avatar

  magsoe

  |10 dni temu
  Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze 🔥
 • avatar

  WatchWizard

  |13 dni temu
  To było coś innego...na plus oczywiście
 • avatar

  PopcornPrestige

  |13 dni temu
  ej dziewczyny myślicie że to dobry film na pierwszą randke>xd

Wróżka Zębuszka Obsada

Wróżka Zębuszka Trailer

Spis treści

Gdzie obejrzeć film Wróżka Zębuszka online bez limitu z lektorem?

Film animowany „Wróżka Zębuszka” to doskonała propozycja dla najmłodszych widzów. Ta pełna humoru i ciepła bajka opowiada o magicznych przygodach tytułowej bohaterki oraz dziewczynki o imieniu Vivien. Gdzie można obejrzeć tę niezwykłą produkcję online? Film jest dostępny na platformach Netflix oraz Player.pl. Oba serwisy oferują obejrzenie „Wróżki Zębuszki” bez limitów, w dogodnym czasie i z polskim lektorem. Dzięki temu zabawna animacja jest łatwo dostępna dla każdego.

Image Wróżka Zębuszka film online

Czy warto obejrzeć bajkę o Wróżce Zębuszce? Recenzje i opinie

„Wróżka Zębuszka” zebrała pozytywne recenzje od widzów oraz krytyków. W serwisie Filmweb produkcja otrzymała ocenę 7,1/10, natomiast na portalu IMDb ma 6,5/10. Recenzenci chwalą bajkę za dowcipną fabułę, sympatyczne postacie i świetną animację. Podkreślają, że humor trafi zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Widzowie w komentarzach piszą, że seans dostarczył im wielu pozytywnych emocji. Doceniają lekki i optymistyczny ton historii. Zdecydowanie warto więc sprawdzić tę wesołą i ciepłą animację.

Aktorzy i fabuła filmu animowanego o Wróżce Zębuszce dla dzieci

Głównymi bohaterami filmu są tytułowa Wróżka Zębuszka oraz dziewczynka Vivien. Postać wróżki podkłada głos aktorka Anna Gajewska-Kruk, natomiast Vivien Agnieszka Pawełkiewicz. W polskiej wersji językowej występują również: Karol Wróblewski, Paweł Ciołkosz, Magdalena Krylik i inni. Fabuła opowiada o niezdarnym życiu tytułowej wróżki, której zaklęcia zawsze kończą się katastrofą. Pewnego razu poznaje dziewczynkę Vivien i postanawia jej pomóc spełnić marzenia. Razem przeżywają wiele zabawnych przygód.

Image Wróżka Zębuszka 2022

Film o Wróżce Zębuszce - najlepsze cytaty i sceny warte zapamiętania

W filmie znajdziemy wiele zabawnych i ciepłych scen, które na długo zapadają w pamięć. Do najlepszych należą m.in. sekwencje, gdy Wróżka Zębuszka próbuje rzucić zaklęcia, które kończą się spektakularnymi wpadkami. Pamiętne są również sceny, w których bohaterki razem bawią się i tańczą. Z kultowych cytatów można wymienić m.in. "Wróżki też lubią bawić się lalkami!", "Marzenia są po to, żeby je spełniać" czy "Trzeba wierzyć w magię, a wszystko się uda".

Dlaczego warto obejrzeć bajkę o Wróżce Zębuszce? Główny bohater i morał

"Wróżka Zębuszka" to film, który łączy rozrywkę z ważnymi wartościami. Produkcję cechuje pozytywny przekaz - zachęca, aby wierzyć w marzenia i sięgać gwiazd. Pokazuje, że nawet z pozoru zwyczajna dziewczynka może stać się bohaterką. Film ma też uniwersalne przesłanie, że przyjaźń potrafi czynić cuda. Dlatego warto go obejrzeć - zarówno dzieci, jak i dorośli na pewno poczują się lepiej po seansie.

Zwiastun i scenariusz filmu o Wróżce Zębuszce - kulisy produkcji animacji

Premiera filmu miała miejsce 13 października 2022 roku. Za scenariusz odpowiadają Jens Rabe i Anne Elisabeth Jessen. Animacja została wyprodukowana przez studio Fortune Cookie Filmproduktion z Berlina. Reżyserem jest Ute von Münchow-Pohl, znana z innych popularnych bajek, jak np. "Odlotowa agentka". Zwiastun produkcji zapowiadał wesołą historię pełną humoru i ciepła. Twórcy stworzyli barwną i dynamczną animację, która zachwyca animacją i klimatem. Dlatego "Wróżka Zębuszka" to świetna rozrywka dla całej rodziny.

Podobne filmy do Wróżka Zębuszka

Maciej Dąbrowski

Maciej Dąbrowski

Witajcie w moim kinowym królestwie, gdzie każda opowieść ma swój głos! Jestem architektem tego portalu, gdzie świat filmu, seriale i recenzje łączą się w niezwykłą sieć pasji i refleksji. Moje pióro jest mostem między ekranem a sercem widza, rozświetlając mrok nieodkrytych historii. Tutaj, każdy tytuł to jak nowy rozdział w księdze mojej fascynacji, każda analiza - droga do głębszego zrozumienia sztuki filmowej. Zapraszam was w podróż po skarbach kina, gdzie marzenia stają się rzeczywistością, a recenzje - kluczem do magicznego świata filmowego.

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 38

Udostępnij