Wielki Mike 2009 - Online Cały Film

rating7.7
6 016
Ocen
calendar2009
time2h 09m
Historia Leigh Anne Touhy - matki dwojga dzieci, silnej kobiety kierującej się chrześcijańskimi wartościami, która wraz z mężem nie boi się zaryzykować i postanawia zaopiekować się skrzywdzonym w dzieciństwie bezdomnym czarnoskórym nastolatkiem. Otoczenie go właściwą opieką powoduje, że chłopak wyrasta na gwiazdę futbolu amerykańskiego.

Aktorzy

Actor Kathy Bates

Kathy Bates

Actor Sandra Bullock

Sandra Bullock

Actor Kim Dickens

Kim Dickens

Actor Lily Collins

Lily Collins

Actor Jae Head

Jae Head

Actor Tim McGraw

Tim McGraw

Actor Ray McKinnon

Ray McKinnon

Actor Joe Chrest

Joe Chrest

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Gdzie obejrzeć Wielki Mike online?

Wielki Mike to film z 2009 roku w reżyserii Johna Lee Hancocka, który od razu po premierze zdobył uznanie krytyków i widzów. Produkcja opowiada inspirującą historię Michaela Ohera, utalentowanego sportowca, który dzięki pomocy przybranej rodziny Tuohy'ów zdołał zmienić swoje życie. Film zebrał świetne recenzje za wciągającą fabułę i kreacje aktorskie, a Sandra Bullock otrzymała za rolę Leigh Anne Tuohy Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Fani Wielkiego Mike'a mogą obejrzeć ten tytuł online na kilku platformach streamingowych. Film jest dostępny w serwisach Netflix, HBO Max, Amazon Prime Video, iTunes oraz Google Play. Dodatkowo można go wypożyczyć lub kupić na DVD lub Blu-Ray. Dzięki temu każdy miłośnik dobrego kina ma szansę nadrobić tę produkcję w dogodnym dla siebie czasie i miejscu.

Wielki Mike

Dlaczego Wielki Mike to film wart obejrzenia?

Wielki Mike to jeden z tych filmów, które po prostu trzeba zobaczyć. Produkcja ma kilka mocnych stron, które sprawiają, że seans jest naprawdę satysfakcjonujący. Po pierwsze, fabuła wciąga i wzrusza, opowiadając prawdziwą historię Michaela Ohera. Po drugie, obsada aktorska stoi na najwyższym poziomie - Sandra Bullock i Quinton Aaron grają wyśmienicie. Po trzecie, film ma uniwersalne przesłanie pokazujące, jak ważne jest okazywanie dobroci i wiary w drugiego człowieka. To opowieść, która motywuje i dodaje otuchy. Wielki Mike z pewnością na długo pozostaje w pamięci i skłania do refleksji.

Wielki Mike z polskim dubbingiem i napisami - jak oglądać?

Jedną z zalet, które czynią Wielkiego Mike'a łatwiejszym w odbiorze, jest fakt, że film jest dostępny w polskiej wersji językowej. Widzowie mogą wybrać seans z polskim dubbingiem lub z polskimi napisami - do wyboru, do koloru. Najczęściej wydania DVD i Blu-Ray mają zarówno lektora, jak i napisy w naszym ojczystym języku. Z kolei na platformach streamingowych należy sprawdzić w opcjach dostępne ścieżki audio i napisy. Oglądanie tej wzruszającej produkcji w języku polskim sprawia, że odbiór fabuły jest łatwiejszy i przyjemniejszy.

Wielki Mike

Aktorzy i najlepsze cytaty z filmu Wielki Mike

Wielki Mike może pochwalić się świetną obsadą aktorską. W roli Leigh Anne Tuohy, która decyduje się pomóc Michaelowi, wystąpiła nagrodzona Oscarem Sandra Bullock. Krytycy chwalili jej kreację za ciepło i autentyczność. Drugoplanowe role rodziców adoptowanych przez rodzinę Tuohy zagrali dzielnie Tim McGraw i Jae Head. Jednak to Quinton Aaron jako tytułowy Michael Oher skradł serca widzów, wcielając się w postać utalentowanego, ale nieśmiałego sportowca. Oto kilka cytatów, które na stałe zapisały się w historii tego filmu:

 • "Zasługujesz na dom" - Leigh Anne Tuohy
 • "Mam już rodzinę. I ty też ją masz" - Michael Oher
 • "Zaufaj mi. Będzie dobrze" - Leigh Anne Tuohy

Fabuła i recenzje filmu Wielki Mike - o czym opowiada produkcja?

Akcja Wielkiego Mike'a rozpoczyna się, gdy utalentowany sportowiec Michael Oher nie ma gdzie mieszkać i chodzi od szkoły do szkoły, aby kontynuować naukę. Pewnego razu los stawia go na drodze Leigh Anne Tuohy, która postanawia zaopiekować się chłopcem i zapewnić mu lepszą przyszłość. Film przedstawia inspirującą historię adopcji i pokazuje, jak rodzina Flanaganów całkowicie odmienia życie Michaela. Produkcję chwalono za wiarygodne sportretowanie tematu rasizmu i uprzedzeń. Recenzenci podkreślali też, że to film z sercem, który wzrusza i daje nadzieję na lepsze jutro. Publiczność nagrodziła Wielkiego Mike'a owacjami na stojąco, a wpływy z biletów na całym świecie przekroczyły 300 milionów dolarów.

Główny bohater Wielkiego Mike'a - kim jest i dlaczego warto poznać tę postać?

Choć tytuł filmu sugeruje, że głównym bohaterem jest Michael Oher, tak naprawdę produkcja opowiada historię całej rodziny Tuohy'ów, która postanawia nieść pomoc potrzebującym. Sercem tej opowieści jest Leigh Anne Tuohy, grana przez Sandrę Bullock. To kobieta o złotym sercu, która mimo początkowych oporów męża, decyduje się pomóc Michaelowi i dać mu szansę na lepsze życie. Leigh Anne okazuje Michaelowi prawdziwą troskę i bezinteresowną dobroć. Dzięki jej staraniom chłopak odnajduje prawdziwy dom i cel w życiu. Postać grana przez Bullock udowadnia, że czasem wystarczy wyciągnąć pomocną dłoń, by zmienić czyjeś życie na lepsze.

10 Podobnych Filmów:

 1. Kotbull
 2. Śnieżne bractwo
 3. Przesilenie zimowe
 4. Saltburn
 5. Pięćdziesiąt twarzy Greya
 6. Interstellar
 7. Gran Turismo
 8. Czas krwawego księżyca
 9. Titanic
 10. Napoleon
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 6016
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Wielki Mike można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

LukiAnon

Wielki Mike to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 09m .
avatar

magsoe

Wielki Mike to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

dx87

Film Wielki Mike to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 09m.
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Wielki Mike
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 2h 09m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny film , idealny na 2h 09m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Wielki Mike z oceną 7.7.
avatar

IziMovie1

Z oceną 7.7, Wielki Mike zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 7.7 sugeruje, że Wielki Mike to pozycja obowiązkowa dla fanów Alcon Entertainment.