close icon
page-title
Sala samobójców
Sala samobójców

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Sala samobójców
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Reżyser: MediaBrigade

Sala samobójców 2011 CDA - Online Cały Film

star7.1
446Ocen
date2011
loader

Sala samobójców Recenzje

 • avatar

  LukasPicasso

  |2 godziny temu
  Chipsy 👍 Popcorn 💬
 • avatar

  KinoManiak

  |3 dni temu
  Musisz zobaczyć bo moim zdaniem mega dobre!
 • avatar

  WatchWizard

  |3 dni temu
  To było coś innego...na plus oczywiście
 • avatar

  PopcornPrestige

  |4 dni temu
  ej dziewczyny myślicie że to dobry film na pierwszą randke>xd
 • avatar

  magsoe

  |8 dni temu
  Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze 🔥
 • avatar

  NoirNostalgia

  |11 dni temu
  Warto było czekać bo tu wreszcie można za free obejrzeć (protip-przeklikaj reklamy 🤫)
 • avatar

  YElov

  |14 dni temu
  Już chyba bym wolał trudne sprawy oglądać seriooo

Sala samobójców Obsada

Sala samobójców Trailer

Spis treści

Jak obejrzeć Salę samobójców online za darmo z polskim lektorem?

Sala samobójców to polski dramat psychologiczny z 2011 roku w reżyserii Jana Komasy, który zebrał bardzo dobre recenzje i zdobył wiele nagród, między innymi Srebrne Lwy Gdańskie. Film opowiada historię grupy samotnych osób, które poznają się na czacie internetowym. Postanawiają spotkać w rzeczywistości, co prowadzi do szeregu nieoczekiwanych i tragicznych wydarzeń. Dzięki świetnej obsadzie aktorskiej i poruszającej fabule Sala samobójców to produkcja, którą warto zobaczyć.

Niestety film nie jest dostępny legalnie za darmo w internecie z polskim lektorem. Można go obejrzeć na platformach VOD takich jak Player, Cineman czy iTunes, jednak trzeba za niego zapłacić. Istnieją nielegalne strony streamingu, gdzie można obejrzeć Salę samobójców za darmo online, jednak odradzamy korzystanie z nich ze względu na ryzyko wirusów i niską jakość obrazu i dźwięku.

Dlatego najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem na obejrzenie Sali samobójców jest wypożyczenie płyty DVD z filmem. Można ją znaleźć w wypożyczalniach i bibliotekach, a także zakupić w sklepach z filmami lub na Allegro. Warto poświęcić czas i pieniądze, by zobaczyć ten wybitny polski dramat psychologiczny w dobrej jakości i zgodnie z prawem.

Image Sala samobójców film online

Dlaczego Sala samobójców to jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat?

Sala samobójców zebrała bardzo dobre recenzje krytyków i widzów, a także zdobyła wiele prestiżowych nagród filmowych, między innymi:

 • Srebrne Lwy dla najlepszego reżysera i scenarzysty na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
 • Złote Lwy dla najlepszego filmu na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
 • Sześć Polskich Nagród Filmowych Orły, w tym dla najlepszego filmu

Co sprawia, że Sala samobójców jest jednym z najlepszych polskich filmów ostatnich lat?

Przede wszystkim poruszająca, mroczna historia o samotności i rozpaczy wśród młodych ludzi w erze portali społecznościowych i Internetu. Reżyser Jan Komasa bezkompromisowo ukazuje mroki ludzkiej psychiki i tragedie, do jakich może doprowadzić samotność i brak zrozumienia. Film zmusza widza do refleksji i wstrząsa nim emocjonalnie.

Świetna gra aktorska Agaty Kuleszy, Jakuba Gierszała i Roma Gąsiorowskiego, którzy doskonale wcielają się w swoje zagubione role. Wiarygodni bohaterowie sprawiają, że łatwo utożsamić się z ich losem.

Mocna symbolika i metaforyka oparta na motywach biblijnych i mitologicznych. Reżyser ukazuje problem samobójstwa w sposób przemyślany i wielowymiarowy.

Sala samobójców to ponadczasowe arcydzieło, które pokazuje problem samotności we współczesnym świecie. Film warto zobaczyć dla poruszającej fabuły, znakomitej gry aktorskiej i uniwersalnego przesłania.

Bohaterowie i aktorzy w filmie Sala samobójców - poznaj obsadę produkcji

Oto główni bohaterowie i aktorzy, którzy ich zagrali w filmie Sala samobójców:

Dominik Santorski - Jakub Gierszał. Jego bohater to zwyczajny, samotny i sfrustrowany chłopak szukający akceptacji w internecie. Jakub Gierszał stworzył kreację, za którą został nagrodzony Polską Nagrodą Filmową Orzeł.

Sylwia "Cybula" Ciechanowska - Agata Kulesza. Chora psychicznie kobieta, która w sieci odnalazła sens życia. Kulesza zagrała ten trudny charakter z niebywałym wyczuciem i wrażliwością.

Bartek - Roma Gąsiorowski. Młody chłopak gnębiony w szkole, zafascynowany bronią. Aktor stworzył przejmującą kreację outsidera.

Justyna - Aleksandra Popławska. Dziewczyna Dominika, która chce go wyrwać z poczucia izolacji. Popławska zagrała z wyczuciem postać tkwiącą między dzieciństwem a dorosłością.

Film opiera się na kreacjach aktorskich, a obsada Sali samobójców stanęła na wysokości zadania, tworząc wiarygodnych i poruszających bohaterów. To dzięki świetnej grze aktorskiej produkcja ma tak ogromną siłę przekazu.

Image Sala samobójców 2011

Fabuła Sali samobójców - o czym jest ten wstrząsający dramat psychologiczny?

Sala samobójców przedstawia historię grupy samotnych osób, które poznają się na czacie internetowym. Są wśród nich: Dominik - zwyczajny chłopak zaniedbywany przez obojętnych rodziców, Sylwia "Cybula" - kobieta chora psychicznie, która w sieci odnalazła akceptację oraz Bartek - młody outsider dręczony w szkole.

Pewnej nocy umawiają się na spotkanie w tzw. "Sali samobójców", opuszczonym magazynie jednej z warszawskich fabryk. Początkowo jest miło i swobodnie, jednak stopniowo dochodzi do serii tragicznych wydarzeń. Sylwia nie przyjmuje leków i wpada w psychozę. Dominik postanawia popełnić samobójstwo. Bartek strzela do uczniów w swojej szkole, a potem sam odbiera sobie życie.

Sala samobójców pokazuje świat zagubionej, samotnej młodzieży, która w sieci szuka zrozumienia i bliskości. Jednak wirtualna rzeczywistość okazuje się złudna, a spotkanie w prawdziwym świecie prowadzi do tragedii. Reżyser bezwzględnie obnaża mroczne strony ludzkiej natury i pustkę egzystencjalną, w jakiej tkwią bohaterowie.

Film porusza i wstrząsa widzem, zmuszając go do zastanowienia się nad sensem istnienia i problemem samotności we współczesnym świecie. To zdecydowanie jeden z najlepszych polskich dramatów psychologicznych ostatnich lat.

Cytaty z Sali samobójców - najlepsze kwestie z filmu w reżyserii Jana Komasy

Oto kilka najlepszych cytatów z filmu Sala samobójców:

- Zrozum mnie... Ja po prostu nie chcę już więcej cierpieć. (Dominik)

- W tej sali spotykają się samobójcy. I ja tu przyszłam umrzeć. (Sylwia "Cybula")

- Nie mam już siły. Nie chcę tego ciągnąć. To wszystko nie ma sensu. (Dominik)

- Życie to jedna wielka huśtawka. Raz jesteś na górze, raz na dole. Pamiętaj, że po deszczu zawsze wychodzi słońce. (Sylwia "Cybula")

- Nienawidzę was wszystkich! Zginiecie jak robaki! (Bartek)

Sala samobójców pełna jest poruszających, metaforycznych kwestii. Doskonale oddają one rozterki bohaterów i ich walkę z własnymi słabościami. To cytaty, które na długo zapadają w pamięć i skłaniają do przemyśleń na temat sensu życia.

Recenzje Sali samobójców - co krytycy myślą o tym kultowym już dziś filmie?

Sala samobójców zebrała bardzo pozytywne recenzje od krytyków filmowych. Oto kilka opinii na temat produkcji Jana Komasy:

- "Wstrząsający obraz pokolenia, które szuka siebie wśród internetowych znajomych i idoli" - Gazeta Wyborcza

- "Poruszający i mądry film o samotności i rozpaczy. Psychologiczny dramat z mocnymi, niewygodnymi prawdami" - Rzeczpospolita

- "Jan Komasa bezkompromisowo obnaża mroczne strony ludzkiej natury. Sala samobójców to mocny i gorzki film" - Onet.pl

- "Niezwykle przejmująca historia opowiedziana w sugestywny, symboliczny sposób. Gra aktorska na najwyższym poziomie" - Stopklatka.pl

Krytycy docenili przede wszystkim siłę przekazu i ponadczasowość filmu. Chwalili reżyserię Jana Komasy, grę aktorów i odważne podejście do trudnego tematu samobójstwa. Sala samobójców to produkcja, która na stałe wpisała się już do kanonu polskiego kina.

Podobne filmy do Sala samobójców

Maciej Dąbrowski

Maciej Dąbrowski

Witajcie w moim kinowym królestwie, gdzie każda opowieść ma swój głos! Jestem architektem tego portalu, gdzie świat filmu, seriale i recenzje łączą się w niezwykłą sieć pasji i refleksji. Moje pióro jest mostem między ekranem a sercem widza, rozświetlając mrok nieodkrytych historii. Tutaj, każdy tytuł to jak nowy rozdział w księdze mojej fascynacji, każda analiza - droga do głębszego zrozumienia sztuki filmowej. Zapraszam was w podróż po skarbach kina, gdzie marzenia stają się rzeczywistością, a recenzje - kluczem do magicznego świata filmowego.

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 446

Udostępnij