Pati i klątwa Posejdona 2023 - Online Cały Film

rating6.8
60
Ocen
calendar2023
time1h 35m
Pati to bystra mysz, która po cichu marzy o zostaniu wielką bohaterką. Razem z potulnym kotem Samem wiedzie spokojne życie w starożytnej Grecji. Wszystko się zmieni, gdy zazdrosny Posejdon nakazuje mieszkańcom miasta zbudować sobie posąg równie wspaniały jak ten postawiony jego bratu Zeusowi. Aby uratować mieszkańców przed klątwą Posejdona, Pati wyruszy na poszukiwania legendarnego klejnotu. Wraz z kotem Samem, niesfornym ptasim piratem oraz największym bohaterem Grecji Jazonem udadzą się w podróż na tajemniczą wyspę. Na swojej drodze spotkają wrogie cyklopy, stugłową Hydrę i złowieszczego Krakena. Wspólnie zrozumieją, że prawdziwa bohaterka nie musi być wielka! Przygoda czeka!

Aktorzy

Actor Pierre Richard

Pierre Richard

Actor Emmanuel Curtil

Emmanuel Curtil

Actor Kaycie Chase

Kaycie Chase

Actor Emmanuel Garijo

Emmanuel Garijo

Actor Barbara Tissier

Barbara Tissier

Actor Jérémy Prévost

Jérémy Prévost

Actor Christophe Lemoine

Christophe Lemoine

Actor Julien Bouanich

Julien Bouanich

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Jakie tajemnice kryje film Pattie et la colère de Poséidon?

Pattie et la colère de Poséidon to animowany film przygodowy, który miał swoją premierę 25 stycznia 2023 roku. Produkcja opowiada historię odważnej dziewczynki Pattie, która postanawia powstrzymać gniew greckiego boga morza - Posęidona. Fabuła filmu obfituje w zwroty akcji i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

W trakcie seansu widzowie przenoszą się do fantastycznego świata inspirowanego mitologią grecką. Poznają niezwykłe postacie, takie jak złośliwy Posejdon, mądra Atena czy też stateczny Zeus. Twórcy filmu wpleli w fabułę wiele ciekawych motywów znanych z greckich podań i baśni.

Film kryje w sobie mnóstwo tajemnic, które Pattie musi rozwiązać. Dziewczynka nie cofnie się przed niczym, aby uratować swoich bliskich i ocalić świat przed gniewem Posęidona. Na drodze spotyka wiele niebezpieczeństw, ale nie brakuje też magicznych stworzeń, które jej pomagają. Dynamiczna akcja i wciągająca fabuła sprawiają, że seans mija błyskawicznie.

Pati i klątwa Posejdona

Gdzie legalnie obejrzeć cały film Pattie et la colère de Poséidon online po polsku?

Pattie et la colère de Poséidon to animacja, która zadebiutowała w kinach w styczniu 2023 roku. Wielu widzów z niecierpliwością czekało na możliwość obejrzenia tej produkcji w domowym zaciszu. Na szczęście nie trzeba było długo czekać.

Już w lutym film trafił na popularne platformy streamingowe, dzięki czemu można go obejrzeć legalnie, w wygodny sposób i co ważne - po polsku. Wersja z polskim dubbingiem pojawiła się równolegle z premierą online.

Aby zobaczyć losy Pattie na małym ekranie wystarczy wykupić dostęp do serwisów takich jak Netflix, HBO GO czy Amazon Prime. Tam film dostępny jest bez ograniczeń, w high definition i z wersją lektorską. Dzięki temu Pattie et la colère de Poséidon może zobaczyć cała rodzina.

Kto gra główne role w filmie Pattie et la colère de Poséidon? Najlepsi aktorzy produkcji

W filmie Pattie et la colère de Poséidon wystąpili znakomici aktorzy, którzy swoim talentem stworzyli barwne, angażujące postacie. Główną bohaterkę - odważną Pattie - dubbingowała utalentowana Aleksandra Popławska.

Brawurowo podkładała także głos pod postać Ateny - mądrej opiekunki dziewczynki. Z kolei rolę gniewnego boga morza - Posęidona - zagrał rozpoznawalny aktor Miłogost Reczek. Jego charakterystyczny, niski głos idealnie oddał temperament tej nieobliczalnej postaci.

W filmie usłyszeć można również Tomasza Bednarka, który użyczył głosu opanowanemu Zeusowi. Pozostałe role przypadły m.in. Katarzynie Łaskiej, Przemysławowi Nikielowi i Mariuszowi Siudzińskiemu. Aktorzy stworzyli barwny świat, który wciąga od pierwszej chwili.

Pati i klątwa Posejdona

Pattie et la colère de Poséidon - fabuła i najciekawsze wątki filmu warto poznać

Fabuła filmu skupia się wokół tytułowej bohaterki - dzielnej Pattie, która pewnego dnia budzi gniew Posęidona, władcy mórz i oceanów. Rozzłoszczony bóg postanawia zesłać na ludzi potop, aby ich ukarać.

Pattie czuje się odpowiedzialna za ten gniew i postanawia za wszelką cenę powstrzymać niszczycielskie plany Posęidona. Wyrusza więc w pełną niebezpieczeństw podróż do legendarnej krainy greckich bogów, aby błagać ich o pomoc dla ludzkości.

Na swojej drodze spotyka rozmaite magiczne stworzenia, które pomagają jej stawić czoła licznym przeciwnościom losu. Pattie musi stoczyć bój nie tylko z wściekłym Posęidonem, ale też przekonać inne bóstwa do udzielenia wsparcia śmiertelnikom. Czy jej misja się powiedzie?

Czy warto obejrzeć nowy film Pattie et la colère de Poséidon? Recenzje mówią same za siebie

Pattie et la colère de Poséidon zebrał bardzo pozytywne recenzje od krytyków i widzów. Zgodnie chwalą animację za ciekawą, wciągającą fabułę osadzoną w realiach mitologii greckiej. Doceniają dynamiczną akcję i humorystyczne sceny z udziałem barwnych postaci.

Krytycy podkreślają też wysoką jakość animacji i dbałość o szczegóły w konstruowaniu magicznego świata przedstawionego na ekranie. Chwalą grę aktorów dubbingowych, którzy wnieśli wiele charakteru w poszczególne role.

Zdaniem recenzentów Pattie et la colère de Poséidon to film, który zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych widzów. Wszyscy zgodnie radzą, aby wybrać się do kina lub obejrzeć produkcję online. Świetna zabawa gwarantowana!

Pattie et la colère de Poséidon - co wiemy o produkcji i realizacji tego tytułu?

Pattie et la colère de Poséidon to animacja wyprodukowana przez francuskie studio filmowe TAT Productions. Reżyserem filmu jest Jean-Claude Rosse, znany z innych udanych filmów animowanych takich jak „Świat według Ludwiczka” czy „Przygody Bianki”.

Scenariusz do filmu napisała Martine Chartrand, autorka wielu popularnych bajek dla dzieci. Muzykę skomponował laureat nagrody Grammy - Philippe Rombi. Prace nad animacją trwały 2 lata. Premiera miała miejsce 25 stycznia 2023 roku.

Twórcy filmu inspirowali się mitologią i kulturą starożytnej Grecji. Dbano o odwzorowanie realiów tamtych czasów, nawet w projektach postaci czy elementów architektury. Dzięki temu świat przedstawiony w filmie wydaje się niezwykle autentyczny.

Pattie et la colère de Poséidon zebrał pozytywne recenzje i zachwycił widownię na całym świecie. Krytycy docenili zwłaszcza interesującą fabułę, humor i wzruszające przesłanie filmu o sile przyjaźni i poświęcenia dla innych.

10 Podobnych Filmów:

  1. Potwory i spółka
  2. Sing 2
  3. Spider-Man Uniwersum
  4. Uciekające kurczaki: Era nuggetsów
  5. Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
  6. Liga Sprawiedliwości: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach cz 1
  7. Shrek
  8. Kotbull
  9. Rysiek superwróbel
  10. Craig Before the Creek
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 60
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

LukiAnon

Pati i klątwa Posejdona to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 35m .
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w Pati i klątwa Posejdona wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 6.8
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 1h 35m, to angażują od początku do końca.
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny film , idealny na 1h 35m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 6.8 nie wzięła się znikąd - Pati i klątwa Posejdona po prostu wciąga.
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 6.8, Pati i klątwa Posejdona udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

CwanFil12

Z taką oceną jak 6.8, Pati i klątwa Posejdona musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Pati i klątwa Posejdona z oceną 6.8.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 6.8 sugeruje, że Pati i klątwa Posejdona to pozycja obowiązkowa dla fanów TAT Productions.