Nasze magiczne Encanto 2021 - Online Cały Film

rating7.6
8 987
Ocen
calendar2021
time1h 42m
„Nasze magiczne Encanto” opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście - w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.

Aktorzy

Actor John Leguizamo

John Leguizamo

Actor Alan Tudyk

Alan Tudyk

Actor Wilmer Valderrama

Wilmer Valderrama

Actor Stephanie Beatriz

Stephanie Beatriz

Actor Diane Guerrero

Diane Guerrero

Actor Angie Cepeda

Angie Cepeda

Actor Carolina Gaitán

Carolina Gaitán

Actor María Cecilia Botero

María Cecilia Botero

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Jakie tajemnice kryje rodzina Madrigalów z filmu Nasze magiczne Encanto?

Nasze magiczne Encanto to animowany film studia Disneya, który opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigalów mieszkającej w ukrytej w kolumbijskich górach wiosce Encanto. Każdy z członków tego wielopokoleniowego klanu obdarzony jest magiczną mocą, z wyjątkiem Mirabel - zwyczajnej dziewczynki pragnącej odkryć swoje przeznaczenie.

Film przedstawia losy Mirabel, która stara się rozwikłać tajemnicę stojącą za magicznymi darami swojej rodziny i uratować czar Encanto przed zniknięciem. Próbując odnaleźć swoje miejsce w tym niezwykłym świecie, Mirabel odkrywa wiele sekretów kryjących się za pozornie idealnym obrazem rodziny Madrigalów.

Niezwykłe moce członków rodziny

Każdy z Madrigalów obdarzony jest wyjątkową mocą. Babka Alma posiada dar uzdrawiania, wujek Bruno potrafi przepowiadać przyszłość, siostra Luisa jest niezwykle silna, a kuzynka Isabela kontroluje rośliny i tworzy kwiaty. Pozostałe magiczne moce to m.in. zmiana kształtu, kontrolowanie pogody czy rozmawianie z zwierzętami. Wyjątkiem jest Mirabel, która jako jedyna nie otrzymała żadnego daru.

Relacje w rodzinie

Poza niezwykłymi mocami Madrigalów, Nasze magiczne Encanto pokazuje również złożone relacje panujące w tej wielopokoleniowej rodzinie. Choć na zewnątrz wszystko wydaje się idealne, pod powierzchnią skrywane są konflikty, tajemnice i niepewność co do przyszłości rodu. Mirabel musi zmierzyć się z presją bycia "zwyczajną" wśród utalentowanych krewnych i odkryć prawdziwe relacje łączące Madrigalów.

Zagrożenie dla czaru Encanto

Kluczową tajemnicą, którą próbuje rozwiązać Mirabel, jest powód słabnięcia magicznej ochrony otaczającej Encanto. W miarę rozwoju wydarzeń dziewczynka przekonuje się, że aby uratować rodzinę i ich dom, musi zmierzyć się z bolesną przeszłością i zrozumieć prawdziwe źródło czaru Encanto.

Nasze magiczne Encanto

Gdzie obejrzeć film Nasze magiczne Encanto online z polskim lektorem?

Nasze magiczne Encanto to animowany film wyprodukowany przez studio Disneya w 2021 roku. Gdzie można obejrzeć tę kolorową produkcję online z polskim lektorem?

Platforma Disney+

Najprostszym sposobem na obejrzenie Encanto z dubbingiem w języku polskim jest skorzystanie z platformy streamingowej Disney+. Film jest dostępny w bibliotece serwisu od dnia premiery kinowej, czyli od 24 grudnia 2021 roku.

Wypożyczalnie internetowe

Encanto można również wypożyczyć na określony czas z internetowych wypożyczalni filmów takich jak iTunes, Rakuten czy Google Play. Koszt wypożyczenia wynosi zwykle od kilku do kilkunastu złotych.

Zakup online

Istnieje także możliwość zakupu animacji Nasze magiczne Encanto na DVD lub Blu-ray z polskim dubbingiem w sklepach internetowych lub na platformach typu Empik Go czy Chili. Wersja z lektorem kosztuje zwykle od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.

Czy warto obejrzeć kolorową animację Nasze magiczne Encanto? Recenzja

Nasze magiczne Encanto to najnowsza animacja studia Disneya, która opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigalów mieszkającej w ukrytej kolumbijskiej wiosce Encanto. Czy warto zobaczyć ten film?

Zachwycająca animacja

Przede wszystkim Nasze magiczne Encanto zachwyca animacją - żywymi kolorami, pięknymi krajobrazami Kolumbii i magicznymi efektami wizualnymi. Twórcy z ogromną dbałością o szczegóły oddali klimat tego baśniowego miejsca.

Wciągająca fabuła

Film ma również ciekawą, wciągającą fabułę, która skupia się wokół losów zwyczajnej Mirabel pragnącej odnaleźć swoje przeznaczenie w rodzinie obdarzonej magicznymi mocami. Dynamiczna akcja i zwroty akcji sprawiają, że produkcja ogląda się z zainteresowaniem.

Muzyka Lin-Manuel Mirandy

Dodatkowym atutem są porywające piosenki skomponowane przez Lin-Manuela Mirandę, twórcę musicalu Hamilton. Ścieżka dźwiękowa łączy kolumbijskie rytmy z nowoczesnym brzmieniem.

Wnioski

Podsumowując, Nasze magiczne Encanto to zdecydowanie film wart obejrzenia. Zachwyca animacją, fabułą i muzyką. To świetna propozycja zarówno dla najmłodszych, jak i starszych widzów.

Nasze magiczne Encanto

Nasze magiczne Encanto - najlepsze cytaty z filmu, które warto zapamiętać

Nasze magiczne Encanto to pełna humoru i mądrych myśli animacja studia Disneya. Oto najlepsze cytaty z tego filmu, które warto sobie zapamiętać:

 • "Nasza rodzina jest jak kwiat kalasueński - każdy kwiatek jest inny, ale wszystkie są tak samo piękne!" - Mirabel
 • "Nawet jeśli nie masz daru, wciąż jesteś częścią rodziny" - Abuela
 • "Twoja wyjątkowość nie polega na tym, co otrzymałaś, ale na tym kim jesteś" - Abuela
 • "Nie możesz iść swoją drogą, jeśli ciągle patrzysz na ścieżkę innych" - Mirabel
 • "Czasami trzymamy się tego co znamy, bo boimy się zmiany" - Mirabel
 • "Rodzina to nie tylko powiązania krwi, ale przede wszystkim więzi między ludźmi" - Mirabel

Te mądre cytaty zachęcają do docenienia wyjątkowości każdego człowieka, akceptacji siebie i innych oraz pielęgnowania więzi rodzinnych. Warto je sobie przypominać na co dzień!

Kto gra główne role w filmie Nasze magiczne Encanto? Obsada aktorska

Nasze magiczne Encanto to pełnometrażowa animacja studia Disneya z 2021 roku. Kto użyczył głosu głównym bohaterom tej kolorowej produkcji?

Mirabel Madrigal - Stephanie Beatriz

Główną bohaterkę, Mirabel, dziewczynkę pozbawioną magicznych mocy, podkłada Stephanie Beatriz - amerykańska aktorka znana m.in. z serialu "Brooklyn 9-9".

Abuela Alma Madrigal - María Cecilia Botero

Postać babci Almy, silnej przywódczyni rodziny Madrigalów, dubbinguje kolumbijska aktorka María Cecilia Botero.

Isabela Madrigal - Diane Guerrero

Utalentowaną Isabelę, kuzynkę Mirabel dysponującą mocą kontrolowania roślin, podkłada Diane Guerrero, Amerykanka kolumbijskiego pochodzenia.

Luisa Madrigal - Jessica Darrow

Jessica Darrow, amerykańska aktorka i piosenkarka, użyczyła głosu Luisie - niezwykle silnej starszej siostrze Mirabel.

Inni członkowie rodziny

Pozostałe role dubbingowali m.in.: John Leguizamo, Mauro Castillo, Angie Cepeda, Carolina Gaitán, Rhenzy Feliz, Ravi Cabot-Conyers i Adassa.

Jak powstawał film Nasze magiczne Encanto? Kulisy produkcji animacji Disneya.

Nasze magiczne Encanto to jedna z najbardziej udanych animacji Disneya ostatnich lat. Jak wyglądały kulisy powstawania tego niezwykłego filmu?

Inspiracja i research

Twórcy inspirowali się kulturą i folklorystycznymi elementami Kolumbii, odbywając podróże studyjne do tego kraju. Przeprowadzili również konsultacje z ekspertami.

Projektowanie postaci

Dużo pracy włożono w stworzenie wyjątkowych, zróżnicowanych wizualnie bohaterów. Każdy z Madrigalów ma niepowtarzalny wygląd, ubrania i fryzurę.

Magia i czary

Animatorzy zadbali o mnóstwo magicznych efektów wizualnych przedstawiających moce rodziny, wymyślając kreatywne sposoby ukazania m.in. lewitacji, zmiany kształtów czy wzrostu roślin.

Muzyka

Nad ścieżką dźwiękową pracował zespół pod kierownictwem Lin-Manuela Mirandy. Stworzył on wiele porywających, kolumbijsko-inspirowanych piosenek.

Premiera

Proces produkcji filmu trwał około 5 lat. Światowa premiera Naszego magicznego Encanto odbyła się 24 listopada 2021 roku w Los Angeles.

10 Podobnych Filmów:

 1. Potwory i spółka
 2. Sing 2
 3. Spider-Man Uniwersum
 4. Uciekające kurczaki: Era nuggetsów
 5. Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
 6. Liga Sprawiedliwości: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach cz 1
 7. Shrek
 8. Kotbull
 9. Rysiek superwróbel
 10. Craig Before the Creek
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 8987
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Nasze magiczne Encanto można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 1h 42m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

Latrki2

Nasze magiczne Encanto to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 7.6. Gorąco polecam!
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 7.6. Warto poświęcić czas na obejrzenie Nasze magiczne Encanto.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 7.6 nie wzięła się znikąd - Nasze magiczne Encanto po prostu wciąga.
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Nasze magiczne Encanto , to przyjrzyj się ocenie 7.6. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 7.6, Nasze magiczne Encanto to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 7.6 nie przekonuje Cię do obejrzenia Nasze magiczne Encanto, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

Teezo21

Nasze magiczne Encanto è buono e gli do 7.6 su 8987 recensioni, ma gli manca molto per essere un capolavoro. Non trasmette nessun messaggio profondo, non fa nulla di inaspettato, la regia è ordinaria, ecc.