close icon
page-title
Nasze magiczne Encanto
Nasze magiczne Encanto

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Encanto
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Reżyser: Walt Disney Animation Studios

Nasze magiczne Encanto 2021 - Online Cały Film

star7.6
9145Ocen
date2021
loader

Recenzje

 • avatar

  KinoManiak

  |15 godziny temu
  Musisz zobaczyć bo moim zdaniem mega dobre!
 • avatar

  WatchWizard

  |7 dni temu
  To było coś innego...na plus oczywiście
 • avatar

  NoirNostalgia

  |7 dni temu
  Warto było czekać bo tu wreszcie można za free obejrzeć (protip-przeklikaj reklamy 🤫)
 • avatar

  PopcornPrestige

  |8 dni temu
  ej dziewczyny myślicie że to dobry film na pierwszą randke>xd
 • avatar

  YElov

  |10 dni temu
  Już chyba bym wolał trudne sprawy oglądać seriooo
 • avatar

  LukasPicasso

  |13 dni temu
  Chipsy 👍 Popcorn 💬

Trailer

Spis treści

Jakie tajemnice kryje rodzina Madrigalów z filmu Nasze magiczne Encanto?

Nasze magiczne Encanto to animowany film studia Disneya, który opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigalów mieszkającej w ukrytej w kolumbijskich górach wiosce Encanto. Każdy z członków tego wielopokoleniowego klanu obdarzony jest magiczną mocą, z wyjątkiem Mirabel - zwyczajnej dziewczynki pragnącej odkryć swoje przeznaczenie.

Film przedstawia losy Mirabel, która stara się rozwikłać tajemnicę stojącą za magicznymi darami swojej rodziny i uratować czar Encanto przed zniknięciem. Próbując odnaleźć swoje miejsce w tym niezwykłym świecie, Mirabel odkrywa wiele sekretów kryjących się za pozornie idealnym obrazem rodziny Madrigalów.

Niezwykłe moce członków rodziny

Każdy z Madrigalów obdarzony jest wyjątkową mocą. Babka Alma posiada dar uzdrawiania, wujek Bruno potrafi przepowiadać przyszłość, siostra Luisa jest niezwykle silna, a kuzynka Isabela kontroluje rośliny i tworzy kwiaty. Pozostałe magiczne moce to m.in. zmiana kształtu, kontrolowanie pogody czy rozmawianie z zwierzętami. Wyjątkiem jest Mirabel, która jako jedyna nie otrzymała żadnego daru.

Relacje w rodzinie

Poza niezwykłymi mocami Madrigalów, Nasze magiczne Encanto pokazuje również złożone relacje panujące w tej wielopokoleniowej rodzinie. Choć na zewnątrz wszystko wydaje się idealne, pod powierzchnią skrywane są konflikty, tajemnice i niepewność co do przyszłości rodu. Mirabel musi zmierzyć się z presją bycia "zwyczajną" wśród utalentowanych krewnych i odkryć prawdziwe relacje łączące Madrigalów.

Zagrożenie dla czaru Encanto

Kluczową tajemnicą, którą próbuje rozwiązać Mirabel, jest powód słabnięcia magicznej ochrony otaczającej Encanto. W miarę rozwoju wydarzeń dziewczynka przekonuje się, że aby uratować rodzinę i ich dom, musi zmierzyć się z bolesną przeszłością i zrozumieć prawdziwe źródło czaru Encanto.

Nasze magiczne Encanto

Gdzie obejrzeć film Nasze magiczne Encanto online z polskim lektorem?

Nasze magiczne Encanto to animowany film wyprodukowany przez studio Disneya w 2021 roku. Gdzie można obejrzeć tę kolorową produkcję online z polskim lektorem?

Platforma Disney+

Najprostszym sposobem na obejrzenie Encanto z dubbingiem w języku polskim jest skorzystanie z platformy streamingowej Disney+. Film jest dostępny w bibliotece serwisu od dnia premiery kinowej, czyli od 24 grudnia 2021 roku.

Wypożyczalnie internetowe

Encanto można również wypożyczyć na określony czas z internetowych wypożyczalni filmów takich jak iTunes, Rakuten czy Google Play. Koszt wypożyczenia wynosi zwykle od kilku do kilkunastu złotych.

Zakup online

Istnieje także możliwość zakupu animacji Nasze magiczne Encanto na DVD lub Blu-ray z polskim dubbingiem w sklepach internetowych lub na platformach typu Empik Go czy Chili. Wersja z lektorem kosztuje zwykle od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.

Czy warto obejrzeć kolorową animację Nasze magiczne Encanto? Recenzja

Nasze magiczne Encanto to najnowsza animacja studia Disneya, która opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigalów mieszkającej w ukrytej kolumbijskiej wiosce Encanto. Czy warto zobaczyć ten film?

Zachwycająca animacja

Przede wszystkim Nasze magiczne Encanto zachwyca animacją - żywymi kolorami, pięknymi krajobrazami Kolumbii i magicznymi efektami wizualnymi. Twórcy z ogromną dbałością o szczegóły oddali klimat tego baśniowego miejsca.

Wciągająca fabuła

Film ma również ciekawą, wciągającą fabułę, która skupia się wokół losów zwyczajnej Mirabel pragnącej odnaleźć swoje przeznaczenie w rodzinie obdarzonej magicznymi mocami. Dynamiczna akcja i zwroty akcji sprawiają, że produkcja ogląda się z zainteresowaniem.

Muzyka Lin-Manuel Mirandy

Dodatkowym atutem są porywające piosenki skomponowane przez Lin-Manuela Mirandę, twórcę musicalu Hamilton. Ścieżka dźwiękowa łączy kolumbijskie rytmy z nowoczesnym brzmieniem.

Wnioski

Podsumowując, Nasze magiczne Encanto to zdecydowanie film wart obejrzenia. Zachwyca animacją, fabułą i muzyką. To świetna propozycja zarówno dla najmłodszych, jak i starszych widzów.

Nasze magiczne Encanto

Nasze magiczne Encanto - najlepsze cytaty z filmu, które warto zapamiętać

Nasze magiczne Encanto to pełna humoru i mądrych myśli animacja studia Disneya. Oto najlepsze cytaty z tego filmu, które warto sobie zapamiętać:

 • "Nasza rodzina jest jak kwiat kalasueński - każdy kwiatek jest inny, ale wszystkie są tak samo piękne!" - Mirabel
 • "Nawet jeśli nie masz daru, wciąż jesteś częścią rodziny" - Abuela
 • "Twoja wyjątkowość nie polega na tym, co otrzymałaś, ale na tym kim jesteś" - Abuela
 • "Nie możesz iść swoją drogą, jeśli ciągle patrzysz na ścieżkę innych" - Mirabel
 • "Czasami trzymamy się tego co znamy, bo boimy się zmiany" - Mirabel
 • "Rodzina to nie tylko powiązania krwi, ale przede wszystkim więzi między ludźmi" - Mirabel

Te mądre cytaty zachęcają do docenienia wyjątkowości każdego człowieka, akceptacji siebie i innych oraz pielęgnowania więzi rodzinnych. Warto je sobie przypominać na co dzień!

Kto gra główne role w filmie Nasze magiczne Encanto? Obsada aktorska

Nasze magiczne Encanto to pełnometrażowa animacja studia Disneya z 2021 roku. Kto użyczył głosu głównym bohaterom tej kolorowej produkcji?

Mirabel Madrigal - Stephanie Beatriz

Główną bohaterkę, Mirabel, dziewczynkę pozbawioną magicznych mocy, podkłada Stephanie Beatriz - amerykańska aktorka znana m.in. z serialu "Brooklyn 9-9".

Abuela Alma Madrigal - María Cecilia Botero

Postać babci Almy, silnej przywódczyni rodziny Madrigalów, dubbinguje kolumbijska aktorka María Cecilia Botero.

Isabela Madrigal - Diane Guerrero

Utalentowaną Isabelę, kuzynkę Mirabel dysponującą mocą kontrolowania roślin, podkłada Diane Guerrero, Amerykanka kolumbijskiego pochodzenia.

Luisa Madrigal - Jessica Darrow

Jessica Darrow, amerykańska aktorka i piosenkarka, użyczyła głosu Luisie - niezwykle silnej starszej siostrze Mirabel.

Inni członkowie rodziny

Pozostałe role dubbingowali m.in.: John Leguizamo, Mauro Castillo, Angie Cepeda, Carolina Gaitán, Rhenzy Feliz, Ravi Cabot-Conyers i Adassa.

Jak powstawał film Nasze magiczne Encanto? Kulisy produkcji animacji Disneya.

Nasze magiczne Encanto to jedna z najbardziej udanych animacji Disneya ostatnich lat. Jak wyglądały kulisy powstawania tego niezwykłego filmu?

Inspiracja i research

Twórcy inspirowali się kulturą i folklorystycznymi elementami Kolumbii, odbywając podróże studyjne do tego kraju. Przeprowadzili również konsultacje z ekspertami.

Projektowanie postaci

Dużo pracy włożono w stworzenie wyjątkowych, zróżnicowanych wizualnie bohaterów. Każdy z Madrigalów ma niepowtarzalny wygląd, ubrania i fryzurę.

Magia i czary

Animatorzy zadbali o mnóstwo magicznych efektów wizualnych przedstawiających moce rodziny, wymyślając kreatywne sposoby ukazania m.in. lewitacji, zmiany kształtów czy wzrostu roślin.

Muzyka

Nad ścieżką dźwiękową pracował zespół pod kierownictwem Lin-Manuela Mirandy. Stworzył on wiele porywających, kolumbijsko-inspirowanych piosenek.

Premiera

Proces produkcji filmu trwał około 5 lat. Światowa premiera Naszego magicznego Encanto odbyła się 24 listopada 2021 roku w Los Angeles.

Podobne filmy

Maciej Dąbrowski

Maciej Dąbrowski

Witajcie w moim kinowym królestwie, gdzie każda opowieść ma swój głos! Jestem architektem tego portalu, gdzie świat filmu, seriale i recenzje łączą się w niezwykłą sieć pasji i refleksji. Moje pióro jest mostem między ekranem a sercem widza, rozświetlając mrok nieodkrytych historii. Tutaj, każdy tytuł to jak nowy rozdział w księdze mojej fascynacji, każda analiza - droga do głębszego zrozumienia sztuki filmowej. Zapraszam was w podróż po skarbach kina, gdzie marzenia stają się rzeczywistością, a recenzje - kluczem do magicznego świata filmowego.

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 9145

Udostępnij