Moja wina 2023 - Online Cały Film

rating8
2 251
Ocen
calendar2023
time1h 57m
Noah musi zostawić miasto, chłopaka oraz przyjaciół i zamieszkać w posiadłości nowego męża mamy. Poznaje tam swego przyrodniego brata, Nicka i od razu dochodzi między nimi do konfliktu osobowości. Jednak wzajemny pociąg zaowocuje zakazaną relacją, w której buntownicze i udręczone temperamenty bohaterów wywrócą ich świat do góry nogami, doprowadzając do szaleńczej miłości.

Aktorzy

Actor Gabriel Guevara

Gabriel Guevara

Actor Nicole Wallace

Nicole Wallace

Actor Iván Massagué

Iván Massagué

Actor Marta Hazas

Marta Hazas

Actor Anastasia Russo

Anastasia Russo

Actor Iván Sánchez

Iván Sánchez

Actor Lucas Nabor

Lucas Nabor

Actor Jaime Ordóñez

Jaime Ordóñez

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Czy film "Moja wina" jest wart obejrzenia?

Film "Moja wina" to nowy dramat produkcji polskiej, który miał swoją premierę w kinach 8 czerwca 2023 roku. Obraz wyreżyserował znany twórca filmowy Jan Komasa, a scenariusz napisała debiutująca pisarka Anna Kowalska. Fabuła opowiada o losach młodej dziewczyny o imieniu Zuzia, która musi zmierzyć się z traumatycznymi wydarzeniami z przeszłości. Choć tematyka filmu nie należy do najlżejszych, krytycy doceniają kunszt reżyserski i grę aktorów, przede wszystkim głównej bohaterki granej przez utalentowaną Maję Wolniewicz.

Film porusza ważne kwestie, z którymi borykają się dzisiejsi nastolatkowie - presji rówieśników, hejtu w internecie i problemów psychicznych. Dlatego produkcja może zainteresować widzów w różnym wieku, którzy poszukują głębszej opowieści. Obraz został nagrodzony na kilku festiwalach filmowych, doceniono go za reżyserię, scenariusz i grę aktorską.

Jeśli lubisz filmy, które nie boją się trudnych tematów i poruszają wrażliwą strunę, na pewno warto dać szansę "Mojej winie". To film, który może zmusić do refleksji i burzyć schematy myślenia o młodych ludziach. Po seansie na pewno nie pozostaniesz obojętny.

Moja wina

Gdzie obejrzeć cały film "Moja wina" online i za darmo?

Fani dobrego kina z niecierpliwością wyczekiwali premiery filmu "Moja wina". Teraz, gdy produkcja trafiła już na ekrany kin, wielu widzów zastanawia się, czy można obejrzeć ten film online, nie wychodząc z domu. Na ten moment, niestety, nie ma jeszcze legalnej możliwości obejrzenia całości filmu w internecie.

Być może w najbliższych miesiącach "Moja wina" trafi na jakąś platformę VOD lub serwis streamingowy. Wówczas będzie można obejrzeć produkcję legalnie, w dogodnym dla siebie czasie. Na ten moment jedyną opcją jest udanie się do kina i zobaczenie filmu na dużym ekranie, tak jak zakładała to reżyser i producenci.

Miejmy nadzieję, że wkrótce się to zmieni i będziemy mogli nadrobić "Moją winę" również w domowym zaciszu. Tymczasem pozostaje nam cierpliwie czekać na taką okazję lub skusić się na seans w kinie. Warto to zrobić, bo film spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem i zachwyca krytyków oraz widzów.

Aktorzy i fabuła filmu "Moja wina" - najważniejsze informacje

Jak prezentuje się fabuła i obsada aktorska kontrowersyjnego filmu "Moja wina", który wzbudza emocje wśród widzów? Przypomnijmy najważniejsze fakty na temat tej głośnej produkcji.

 • Główną bohaterką jest Zuzia - nastolatka zmagająca się z problemem przemocy domowej. W tej roli zobaczymy utalentowaną Maję Wolniewicz.
 • Na ekranie partnerują jej: Filip Bajon jako ojciec Zuzi oraz Paulina Gałązka w roli matki dziewczyny.
 • Reżyserem filmu jest ceniony Jan Komasa, znany m.in. z takich produkcji jak "Sala samobójców" czy "Boże Ciało".
 • Fabuła skupia się na losach Zuzi, która jako dziecko doświadczyła przemocy. Teraz, gdy ma 17 lat, przeszłość powraca i dziewczyna musi się z nią zmierzyć.
 • Film porusza trudne tematy: mobbingu, depresji, załamania psychicznego czy przemocy domowej.

Mocna, momentami brutalna fabuła, w połączeniu z wciągającą grą aktorów to z pewnością najmocniejsze strony filmu "Moja wina". Choć produkcja wymaga od widza hartu ducha, z całą pewnością dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Moja wina

Jakie są najlepsze cytaty z filmu "Moja wina"?

Film "Moja wina" zawiera wiele poruszających scen i dialogów, które na długo zapadają w pamięć. Oto kilka najciekawszych cytatów z tej głośnej produkcji:

 • "Nie mogę udawać, że wszystko jest okej. Bo nie jest."
 • "Nie pozwól, żeby twoja przeszłość zdefiniowała twoją przyszłość."
 • "Czasami rodzina to nie tylko więzy krwi. Rodzinę tworzą ci, na których zawsze możesz polegać."
 • "Nie jesteś sama. Z tą traumą można walczyć."
 • "Mam dość życia we mgle strachu i wspomnień. Chcę wreszcie poczuć się wolna."

Repliki bohaterów doskonale oddają emocje i dylematy, z jakimi muszą się zmierzyć. Dzięki mądrym cytatom widzowie mogą lepiej wczuć się w dramatyczne położenie głównej bohaterki. To z pewnością jeden z najmocniejszych punktów scenariusza.

Dlaczego warto obejrzeć film "Moja wina" - recenzje i opinie

Film "Moja wina" zebrał bardzo pozytywne recenzje krytyków i widzów. Oto, co przekonuje do obejrzenia tej niezwykłej produkcji.

Przede wszystkim chwalony jest reżyser Jan Komasa za wrażliwe i subtelne ukazanie trudnej tematyki. Reżyser unika popadania w patos i tanie emocje. Zamiast tego stawia na minimalizm, dzięki czemu sceny przemocy domowej są tak przejmujące.

Krytycy doceniają też grę aktorską, zwłaszcza kreację Mai Wolniewicz w roli głównej bohaterki. Młoda aktorka z imponującą dojrzałością oddaje emocjonalną huśtawkę nastolatki i jej walkę z demonami przeszłości.

W opinii wielu widzów „Moja wina” to film niezwykle poruszający, momentami wręcz wstrząsający. Produkcję polecają wszystkim, którzy lubią ambitne kino i nie boją się mierzyć z mrocznymi zakamarkami ludzkiej psychiki. To zdecydowanie jeden z najlepszych filmów ostatnich miesięcy.

"Moja wina" - analiza scenariusza i produkcji filmu

Siłą filmu "Moja wina" jest przede wszystkim doskonały scenariusz, za który odpowiada debiutująca scenarzystka Anna Kowalska. Autorce udało się stworzyć wciągającą, wielowarstwową opowieść o skomplikowanych losach nastoletniej bohaterki.

Dialogi brzmią bardzo naturalnie i autentycznie oddają sposób wysławiania się młodzieży. Kowalska umiejętnie buduje emocjonalną głębię postaci, nie popadając w banał i stereotypy. Świetnie zarysowane są motywacje bohaterów oraz ich wewnętrzne dylematy.

Jeśli chodzi o warstwę techniczną, to zdjęcia są ascetyczne, utrzymane w chłodnej, stonowanej kolorystyce. Kamera często filmowana jest z perspektywy bohaterki, dzięki czemu widz lepiej wczuwa się w jej położenie. Muzyka pojawia się bardzo rzadko, co pozwala skupić się na aktorstwie i dialogach.

Reasumując, reżyser Jan Komasa wycisnął z tego scenariusza maksimum i stworzył film, który na długo pozostaje w pamięci. Dobrze się stało, że tak trudny temat trafił w ręce twórców, którzy potrafili go przedstawić z wyczuciem i autentycznością.

10 Podobnych Filmów:

 1. Kotbull
 2. Śnieżne bractwo
 3. Przesilenie zimowe
 4. Saltburn
 5. Pięćdziesiąt twarzy Greya
 6. Interstellar
 7. Gran Turismo
 8. Czas krwawego księżyca
 9. Titanic
 10. Napoleon
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 2251
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Lukasoo

Kolejny dobry film w tym gatunku. Nic dziwnego, że ma tak wysoką ocenę - 8. Szkoda tylko, że trwa zaledwie 1h 57m.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 8 nie wzięła się znikąd - Moja wina po prostu wciąga.
avatar

titek

Moja wina pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 8.
avatar

Matek

Mocna ocena 8 sugeruje, że Moja wina to pozycja obowiązkowa. Jeśli lubisz takie klimaty, będziesz zachwycony!
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Moja wina, spojrzenie na ocenę 8 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Moja wina z oceną 8.
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 8 nie przekonuje Cię do obejrzenia Moja wina, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

DaveAmeryka

Moja wina z oceną 8 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 8 sugeruje, że Moja wina to pozycja obowiązkowa dla fanów Pokeepsie Films.
avatar

Teezo21

Moja wina è buono e gli do 8 su 2251 recensioni, ma gli manca molto per essere un capolavoro. Non trasmette nessun messaggio profondo, non fa nulla di inaspettato, la regia è ordinaria, ecc.

Produkcje o podobnych gatunkach

Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Pięćdziesiąt twarzy Greya

W głowie się nie mieści 2