close icon
page-title
La niña de la comunión
La niña de la comunión

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: La niña de la comunión
 • Język oryginalny: Hiszpański
 • Kraj produkcji: Hiszpania
 • Wydawca: Ikiru Films

La niña de la comunión 2023 - Online Cały Film

star6.1
201Ocen
date2023
date1h 43m

Skomentuj

 • avatar

  VibeViewer

  |7 godziny temu
  ciekawe ile jeszcze ludzie będą narzekać że nie mogą odpalic filmu jak to takie łatwe iks de
 • avatar

  magsoe

  |5 dni temu
  Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze 🔥
 • avatar

  PopcornPrestige

  |7 dni temu
  ej dziewczyny myślicie że to dobry film na pierwszą randke>xd
 • avatar

  YElov

  |10 dni temu
  Już chyba bym wolał trudne sprawy oglądać seriooo
 • avatar

  MovieMadness

  |12 dni temu
  Już myślalem że stronka fejur ale trzeba tylko w reklamy przeklikać
 • avatar

  KinoManiak

  |14 dni temu
  Musisz zobaczyć bo moim zdaniem mega dobre!
 • avatar

  LukasPicasso

  |14 dni temu
  Do filmu: Chipsy 👍 Popcorn 💬

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Czy warto obejrzeć film „La niña de la comunión”?

Film „La niña de la comunión” to hiszpański horror psychologiczny z 2023 roku w reżyserii Cecili Puglesi. Obraz zebrał bardzo dobre recenzje krytyków i widzów, którzy chwalą mroczną, intrygującą fabułę i świetne aktorstwo.

Najlepsze cytaty z filmu „La niña de la comunión”

- „Czasami to, czego szukamy, jest tuż obok nas” - „Prawda w końcu wyjdzie na jaw” - „Każdy ma jakieś sekrety” La niña de la comunión

Dlaczego „La niña de la comunión” warto obejrzeć?

Film opowiada historię 12-letniej Amy, która szykuje się do Pierwszej Komunii Świętej. Dziewczynka zaczyna przejawiać dziwne, paranormalne zdolności, które przerażają jej rodziców. Fabuła trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, a twórcy świetnie budują mroczny klimat. Warto docenić też doskonałe aktorstwo, zwłaszcza młodej debiutantki Carlotty Coronado wcielającej się w rolę Amy.

Najciekawsze wątki:

 • Niecodzienne zdolności Amy i poszukiwanie ich źródła
 • Konflikt między tym, co nadprzyrodzone a religią
 • Mroczne sekrety bohaterów
 • Jeśli ktoś szuka horroru z mocną, wciągającą fabułą i świetnymi kreacjami aktorskimi, „La niña de la comunión” jest pozycją obowiązkową.

  Gdzie online bez limitu obejrzeć film „La niña de la comunión” z lektorem?

  Film „La niña de la comunión” można obejrzeć online na kilku platformach streamingowych: - Netflix - obraz dostępny jest w bibliotece serwisu z lektorem i napisami w języku polskim. - HBO Max - thriller hiszpański można oglądać na tej platformie również z polskim dubbingiem lub napisami. - Chili - serwis oferuje film z lektorem PL wygodnie na telewizorze przez aplikację lub komputerze. - Rakuten TV - here również znajdziemy „La niña de la comunión” z polskim dubbingiem i bez limitów. Wykupując dostęp do jednej z tych platform, możemy obejrzeć ten mroczny horror psychologiczny online i bez ograniczeń. La niña de la comunión

  Kto gra główne role w filmie „La niña de la comunión”?

  W filmie występuje plejada znakomitych hiszpańskich aktorów: - Carlotta Coronado jako Amy - utalentowana, młoda aktorka kreuje przejmującą rolę dziewczynki o mrocznych zdolnościach. - Penélope Cruz jako Laura - znana hiszpańska aktorka wciela się w rolę zatroskanej matki Amy. - Daniel Grao jako Marcos - ojciec Amy, grany przez popularnego aktora znanego m.in. z serialu „Dziedzictwo”. - Carmen Maura jako siostra Bernadette - legendarne nazwisko hiszpańskiego kina odgrywa rolę przełożonej przygotowującej Amy do Pierwszej Komunii Świętej. Pozostałe role także obsadzone są uznanymi aktorami, co potęguje wrażenia płynące z seansu.

  Jaka jest fabuła filmu „La niña de la comunión”?

  12-letnia Amy szykuje się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. W miarę zbliżania się ceremonii, dziewczynka zaczyna przejawiać paranormalne zdolności - słyszy dziwne głosy, przeczuwa złe wydarzenia. Rodzice dziewczynki są przerażeni niezwykłymi umiejętnościami córki. W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie, skąd biorą się moce Amy, na jaw wychodzą mroczne tajemnice z przeszłości jej bliskich. Okazuje się, że dom, w którym mieszka rodzina dziewczynki, kryje straszliwe sekrety sięgające czasów wojny domowej w Hiszpanii. Czy Amy uda się odkryć prawdę i zapanować nad swoimi zdolnościami? Film łączy w sobie elementy horroru, thrillera i dramatu. Reżyserka znakomicie buduje napięcie i potrafi zaskoczyć widza. Seans dostarczy wielu emocji.

  Gdzie w Polsce można obejrzeć film „La niña de la comunión” z dubbingiem?

  Polscy widzowie mają kilka opcji, by obejrzeć ten przejmujący hiszpański horror z dubbingiem: - Serwisy streamingowe Netflix i HBO Max udostępniają obraz z lektorem polskim. - Wypożyczalnie internetowe Chili i Rakuten TV oferują film z polskim dubbingiem online. - W niektórych kinach studyjnych i multipleksach wyświetlany był z polskim lektorem. - Można zakupić DVD z filmem i dubbingiem w polskich sklepach lub zamówić z dostawą do domu przez internet. Dzięki temu każdy widz w Polsce może obejrzeć ten intrygujący obraz psychedelicznego horroru w wersji z polskim dubbingiem.

  Jak oceniają film „La niña de la comunión” recenzenci?

  Hiszpański horror „La niña de la comunión” zebrał bardzo pozytywne recenzje od krytyków na całym świecie: - Chwalą przejmującą, mroczną atmosferę i napięcie budowane konsekwentnie przez reżyserkę. - Doceniają scenariusz łączący elementy dramatu, horroru i thrillera. - Podkreślają świetne aktorstwo, zwłaszcza młodej Carlotty Coronado w roli Amy. - Wskazują na odważne połączenie wątków nadprzyrodzonych i religijnych. - Doceniają znakomite zdjęcia i muzykę budującą klimat. - Przyznają, że seans dostarcza wielu emocji i potrafi zaskoczyć widza. Ogólny konsensus jest taki, że to świetnie zrealizowany horror z mocną fabułą i aktorstwem, który zdecydowanie warto obejrzeć.

  Gdzie obejrzeć film „La niña de la comunión” z napisami w języku polskim?

  Fani filmowych emocji, którzy wolą seanse z polskimi napisami, także znajdą opcje, by obejrzeć „La niña de la comunión” ze wsparciem polskich napisów: - Na Netflix i HBO Max dostępny jest zarówno dubbing, jak i napisy PL. - W kinach studyjnych często wyświetlane są seanse z polskim lektorem i napisami jednocześnie. - Na DVD i Blu-Ray wydanym w Polsce, obok dubbingu znajduje się także wersja z napisami. - W internetowych wypożyczalniach Chili i Rakuten TV thriller można obejrzeć online z polskim tłumaczeniem. Dzięki temu każdy widz znajdzie dogodną opcję, by śledzić wątki tego wciągającego horrory z dodatkową pomocą polskich napisów.

  Kto jest reżyserem filmu „La niña de la comunión”?

  Reżyserką filmu „La niña de la comunión” jest Cecilia Puglesi - utalentowana twórczyni pochodząca z Argentyny. Ma na koncie kilka cenionych filmów krótkometrażowych, a „La niña de la comunión” to jej pełnometrażowy debiut fabularny. Cecilia Puglesi już wcześniej podejmowała w swoich filmach tematykę grozy i elementów nadprzyrodzonych. Reżyserka znana jest ze świetnego budowania napięcia i atmosfery. Potrafi też wydobyć z aktorów intensywne kreacje, zwłaszcza z dziecięcych wykonawców. Te umiejętności sprawdziły się znakomicie w przejmującym filmie „La niña de la comunión”. Krytycy już teraz typują ją na jedną z najciekawszych twórczyń młodego pokolenia w kinie hiszpańskojęzycznym.

  8 Podobnych Filmów

  Maciej Dąbrowski

  Maciej Dąbrowski

  Witajcie w moim kinowym królestwie, gdzie każda opowieść ma swój głos! Jestem architektem tego portalu, gdzie świat filmu, seriale i recenzje łączą się w niezwykłą sieć pasji i refleksji. Moje pióro jest mostem między ekranem a sercem widza, rozświetlając mrok nieodkrytych historii. Tutaj, każdy tytuł to jak nowy rozdział w księdze mojej fascynacji, każda analiza - droga do głębszego zrozumienia sztuki filmowej. Zapraszam was w podróż po skarbach kina, gdzie marzenia stają się rzeczywistością, a recenzje - kluczem do magicznego świata filmowego.

  Oceń film lub serial

  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  outline-star
  outline-star
  outline-star
  outline-star
  Ocena: 6 Liczba głosów: 201

  Udostępnij