alt

Kot w butach: Ostatnie życzenie 2022 - Online Cały Film

rating8.3
7 056
Ocen
calendar2022
time1h 43m
Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.

Aktorzy

Actor Florence Pugh

Florence Pugh

Actor Antonio Banderas

Antonio Banderas

Actor Salma Hayek Pinault

Salma Hayek Pinault

Actor Olivia Colman

Olivia Colman

Actor Wagner Moura

Wagner Moura

Actor Ray Winstone

Ray Winstone

Actor Da'Vine Joy Randolph

Da'Vine Joy Randolph

Actor John Mulaney

John Mulaney

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Jakie przygody czekają Kota w butach w najnowszej części?

Kot w butach: Ostatnie życzenie to kontynuacja przygód charyzmatycznego kota-zabójcy, znanego z cyklu filmów Shrek. Tym razem nasz bohater dowiaduje się, że wyczerpały mu się kocie życia i zostało mu ich już tylko jedno. Aby odzyskać pozostałe, rusza w podróż, by odnaleźć mityczną Gwiazdę Życzeń, która spełnia pragnienia. Po drodze spotyka nowych przyjaciół, a także starych znajomych. Razem przeżywają szaloną przygodę pełną akcji, humoru i zwrotów akcji. Kot w butach musi stawić czoła groźnym przeciwnikom, aby uratować swoje ostatnie życie. Czy mu się to uda?

Kot w butach: Ostatnie życzenie

Czy nowy Kot w butach: Ostatnie życzenie dorównuje poprzednim częściom?

Fani Kota w butach z niecierpliwością czekali na nową odsłonę przygód uroczego kocura. I warto powiedzieć, że twórcy się nie zawiedli! Kot w butach: Ostatnie życzenie zachwyca humorem, świetną animacją i wciągającą fabułą. Choć akcja toczy się w innych realiach niż wcześniej, nadal rozpoznajemy charakterystyczny styl i klimat historii. Znakomicie oddano charakter bohaterów, a zwłaszcza tytułowego Kota. Pod względem jakości animacji, nowa część prezentuje się równie dobrze, jak poprzednie produkcje studia DreamWorks. Bez wątpienia Kot w butach: Ostatnie życzenie jest godnym następcą wcześniejszych przygód i zadowoli zarówno dorosłych, jak i najmłodszych widzów.

Fabuła w Kot w butach: Ostatnie życzenie - o czym tym razem opowiada film?

Tym razem fabuła skupia się na desperackich próbach Kota w butach, aby odzyskać utracone życia. Otóż nasz bohater dowiaduje się od Kitty Miękkie Łapki, że w młodości wyczerpał wszystkie swoje kocie życia i pozostało mu już tylko jedno. Aby je odzyskać, Kot wyrusza na poszukiwanie mitycznej Gwiazdy Życzeń, która może spełnić jego pragnienie. W tej misji towarzyszy mu oddany przyjaciel - Osiołek. razem przemierzają kolejne krainy, napotykając po drodze nowych sojuszników, jak i wrogów. Nie brakuje zwrotów akcji, momentów grozy i wzruszeń. Ostatecznie Kot dociera do Złotego Miasta, gdzie ukryta jest Gwiazda. Czy zdoła pokonać strażników i złożyć życzenie? A może zrozumie, że szczęście leży gdzie indziej?

Kot w butach: Ostatnie życzenie

Aktorzy dubbingowi w polskiej wersji Kota w butach: Ostatnie życzenie

W polskiej wersji językowej Kota w butach podkłada głos Marek Robaczewski, który czytał też poprzednie części. Osiołka dubbinguje znany komik i aktor Jerzy Kryszak. Kitty Miękkie Łapki mówi głosem Anny Dereszowskiej. nowymi postaciami są Lis Pablo, któremu głosu użyczył Piotr Fronczewski oraz Pies Perro - Sebastian Cybulski. Dużo śmiechu dostarcza też dubbing Wiesława Gołasa jako Strażnik Numer 2. Polscy aktorzy świetnie oddają charakter i humor postaci. Dzięki temu seans jest jeszcze bardziej wciągający.

Gdzie obejrzeć Kot w butach: Ostatnie życzenie online z polskim lektorem?

Na razie Kot w butach: Ostatnie życzenie jest dostępny jedynie w kinach. Nie trafił jeszcze do serwisów VOD ani telewizji. Jednak fani niecierpliwie czekają na premierę online, aby móc obejrzeć film w domowym zaciszu. Można się spodziewać, że najpierw pojawi się on na platformach takich jak Netflix, HBO Max, Amazon Prime czy Apple TV. Tam będzie dostępny z lektorem i napisami po polsku. Później film zapewne trafi też do telewizji i serwisów typu Player czy TVP VOD. Na razie jednak trzeba uzbroić się w cierpliwość i cieszyć się Kotem w butach: Ostatnie życzenie na dużym ekranie.

Czy warto obejrzeć sequel przygód Kota w butach w kinie? Recenzje

Kot w butach: Ostatnie życzenie zebrał bardzo pozytywne recenzje od krytyków i widzów. Chwalą oni świetną, błyskotliwą fabułę, doskonały humor i animację na najwyższym poziomie. W serwisie Filmweb ma ocenę 7,1/10, a w IMDb - 7,5/10. Recenzenci podkreślają, że to świetna kontynuacja przygód Kota w butach, zadowalająca zarówno dorosłych fanów, jak i najmłodszych. Pełen akcji i dynamicznych scen film wciąga od pierwszych minut i bawi do samego końca. Zdecydowanie warto wybrać się do kina, aby dobrze bawić się przygodami Kota w butach: Ostatnie życzenie. To doskonała rozrywka dla całej rodziny!

10 Podobnych Filmów:

  1. Pies i Robot
  2. Wielkodomscy – film
  3. Kung Fu Panda
  4. Shrek
  5. Nasze magiczne Encanto
  6. Trolle 3
  7. Koralina i tajemnicze drzwi
  8. Gru i Minionki: Pod przykrywką
  9. Megamocny
  10. Leo
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
Ocena: 9 Liczba głosów: 7056
Udostępnij serial
Maciej Dąbrowski

Maciej Dąbrowski

Witajcie w moim kinowym królestwie, gdzie każda opowieść ma swój głos! Jestem architektem tego portalu, gdzie świat filmu, seriale i recenzje łączą się w niezwykłą sieć pasji i refleksji. Moje pióro jest mostem między ekranem a sercem widza, rozświetlając mrok nieodkrytych historii. Tutaj, każdy tytuł to jak nowy rozdział w księdze mojej fascynacji, każda analiza - droga do głębszego zrozumienia sztuki filmowej. Zapraszam was w podróż po skarbach kina, gdzie marzenia stają się rzeczywistością, a recenzje - kluczem do magicznego świata filmowego.

9 Komentarzy

avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od DreamWorks Animation
avatar

Dave021

Kot w butach: Ostatnie życzenie można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w Kot w butach: Ostatnie życzenie wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 8.3
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

dx87

Film Kot w butach: Ostatnie życzenie to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 43m.
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 1h 43m, to angażują od początku do końca.
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 8.3. Warto poświęcić czas na obejrzenie Kot w butach: Ostatnie życzenie.
avatar

DaveAmeryka

Kot w butach: Ostatnie życzenie z oceną 8.3 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.