close icon
page-title
Końskie zaloty
Końskie zaloty

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Los agitadores
 • Język oryginalny: Hiszpański
 • Kraj produkcji: Argentyna
 • Wydawca: Matchbox Films

Końskie zaloty 2023 - Online Cały Film

star8.1
9Ocen
date2023
date1h 42m

Skomentuj

 • avatar

  VibeViewer

  |12 godziny temu
  ciekawe ile jeszcze ludzie będą narzekać że nie mogą odpalic filmu jak to takie łatwe iks de
 • avatar

  YElov

  |3 dni temu
  Już chyba bym wolał trudne sprawy oglądać seriooo
 • avatar

  MovieMadness

  |3 dni temu
  Już myślalem że stronka fejur ale trzeba tylko w reklamy przeklikać
 • avatar

  PopcornPrestige

  |7 dni temu
  ej dziewczyny myślicie że to dobry film na pierwszą randke>xd
 • avatar

  KinoManiak

  |11 dni temu
  Musisz zobaczyć bo moim zdaniem mega dobre!
 • avatar

  LukasPicasso

  |12 dni temu
  Do filmu: Chipsy 👍 Popcorn 💬

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Jak wygląda fabuła filmu Los agitadores?

Fabuła filmu Los agitadores skupia się wokół grupki młodych aktywistów, którzy postanawiają walczyć z niesprawiedliwością i korupcją panującą w ich rodzinnym mieście. Głównym bohaterem jest Juan, charyzmatyczny student prawa, który zakłada organizację mającą na celu walkę z lokalnymi władzami i biznesmenami wykorzystującymi swoją pozycję. Wraz ze swoimi przyjaciółmi Juan zaczyna organizować pokojowe protesty, happeningi uliczne i akcje mające zwrócić uwagę opinii publicznej na patologie w mieście. Jednak im skuteczniej działa jego organizacja, tym większy opór napotyka ze strony skorumpowanych elit. Sytuacja zaczyna eskalować, a młodzi aktywiści muszą zmierzyć się z brutalnymi metodami stosowanymi przez władze. Film pokazuje ich determinację, odwagę i gotowość do poświęceń w imię walki o sprawiedliwość.

Końskie zaloty

Gdzie legalnie obejrzeć cały film Los agitadores online?

Film Los agitadores miał swoją premierę kinową 1 czerwca 2023 roku. Na razie nie jest dostępny legalnie w internecie w całości. Można obejrzeć jedynie zwiastun tej produkcji na YouTube na oficjalnym kanale dystrybutora Kino Świat. Wkrótce powinien trafić na platformy VOD takie jak: Player.pl, CDA Premium, Chili TV, Rakuten TV czy Apple TV. Tam będzie można wypożyczyć ten film na 48 godzin lub kupić dostęp na stałe. Najprawdopodobniej już we wrześniu Los agitadores będzie dostępny na jednym z serwisów streamingowych obecnych w Polsce. Warto śledzić Netflixa, HBO Max oraz Amazon Prime Video, gdyż to tam najszybciej pojawiają się nowe produkcje kinowe. Legalne obejrzenie całości online będzie możliwe najprawdopodobniej jesienią 2023 roku.

Który aktor zagrał główną rolę w filmie Los agitadores?

Głównym bohaterem filmu Los agitadores jest Juan, lider grupy młodych aktywistów walczących z korupcją i niesprawiedliwością. W tę kluczową rolę wcielił się utalentowany 30-letni aktor Pedro Alonso, znany między innymi z serialu Dom z papieru, gdzie grał Berlina. Pedro Alonso jest obecnie jednym z najpopularniejszych hiszpańskojęzycznych aktorów młodego pokolenia. Ma na swoim koncie role w takich produkcjach jak Katedra w Faro czy Kamerdyner. Jego kreacja charyzmatycznego Juana z pewnością będzie jednym z najmocniejszych punktów filmu Los agitadores. Pedro Alonso doskonale odnalazł się w tej wymagającej roli młodego idealisty i liderta.

Końskie zaloty

Czy warto obejrzeć nowy film Los agitadores z 2023 roku?

Zdecydowanie tak! Los agitadores to jeden z najciekawszych i najbardziej angażujących społecznie filmów ostatnich lat. Świetnie nakręcony, z doskonałymi, charyzmatycznymi aktorami w rolach głównych. Porusza niezwykle istotny problem korupcji i nadużyć władzy, pokazując młodych ludzi gotowych poświęcić się, by zmienić otaczającą ich rzeczywistość. Produkcja trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Jest też bardzo dobrze oceniana przez krytyków. Jeśli szukasz ambitnego kina społecznego w konwencji thrillera politycznego, Los agitadores jest zdecydowanie dla ciebie. Gorąco polecamy ten film wszystkim, którym bliskie są ideały sprawiedliwości społecznej.

Jakie są najlepsze cytaty z filmu Los agitadores?

Oto lista kilku najlepszych cytatów z filmu Los agitadores:

 • "Nie możemy dłużej tolerować korupcji. Nadszedł czas, by zawalczyć o nasze prawa!" - Juan
 • "Łatwo jest stać z boku. Trudniej dołączyć do tych, którzy walczą o sprawiedliwość." - Juan
 • "Nie jesteśmy terrorystami, jesteśmy tylko zdeterminowani, by położyć kres waszym nadużyciom." - Carmen
 • "Musicie nas wysłuchać! Milczenie oznacza przyzwolenie na zło." - Juan
 • "Nie cofniemy się ani o krok. Walczymy o lepszą przyszłość dla wszystkich." - Maria

Dlaczego Los agitadores to film warty obejrzenia?

Przede wszystkim Los agitadores to niezwykle aktualny społecznie i politycznie film, poruszający problem korupcji, na który wielu z nas jest obojętnych. Pokazuje, że walka o sprawiedliwość ma sens i może przynieść realne zmiany, jeśli ludzie się zjednoczą i będą konsekwentni w dążeniu do celu. Produkcja świetnie łączy w sobie cechy thrillera politycznego i kina zaangażowanego społecznie. Trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej sceny. Ma też bardzo dobrą, młodą obsadę i rewelacyjnego Pedro Alonso w roli charyzmatycznego Juana. To po prostu bardzo dobry, mądry i poruszający film, który może skłonić widzów do refleksji. Jeśli lubisz kino ambitne i angażujące, koniecznie daj szansę Los agitadores. Myślę, że Ci się spodoba.

7 Podobnych Filmów

Maciej Dąbrowski

Maciej Dąbrowski

Witajcie w moim kinowym królestwie, gdzie każda opowieść ma swój głos! Jestem architektem tego portalu, gdzie świat filmu, seriale i recenzje łączą się w niezwykłą sieć pasji i refleksji. Moje pióro jest mostem między ekranem a sercem widza, rozświetlając mrok nieodkrytych historii. Tutaj, każdy tytuł to jak nowy rozdział w księdze mojej fascynacji, każda analiza - droga do głębszego zrozumienia sztuki filmowej. Zapraszam was w podróż po skarbach kina, gdzie marzenia stają się rzeczywistością, a recenzje - kluczem do magicznego świata filmowego.

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 9

Udostępnij