John Wick 2 2017 - Online Cały Film

rating7.3
12 410
Ocen
calendar2017
time2h 02m
Legendarny super zabójca John Wick (Keanu Reeves) znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi, John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

Aktorzy

Actor Ian McShane

Ian McShane

Actor Keanu Reeves

Keanu Reeves

Actor Lance Reddick

Lance Reddick

Actor Laurence Fishburne

Laurence Fishburne

Actor John Leguizamo

John Leguizamo

Actor Ruby Rose

Ruby Rose

Actor Franco Nero

Franco Nero

Actor Peter Stormare

Peter Stormare

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Gdzie obejrzeć John Wick 2 online?

John Wick 2 to kontynuacja przygód tytułowego bohatera granego przez Keanu Reevesa. Film odniósł spory sukces i stał się kultową produkcją, dlatego wiele osób poszukuje możliwości obejrzenia go online. Oto kilka sposobów na obejrzenie Johna Wicka 2 w Internecie:

 • Platformy VOD - John Wick 2 jest dostępny na popularnych platformach streamingowych takich jak Netflix, HBO GO, Amazon Prime czy Chili. Można go obejrzeć w modelu wypożyczenia lub kupić na stałe.
 • Serwisy z nielegalnymi treściami - choć nie jest to legalne rozwiązanie, to wiele osób decyduje się na obejrzenie filmu na stronach udostępniających pirackie kopie. Trzeba jednak uważać na złośliwe oprogramowanie.
 • YouTube - na YouTube można znaleźć zwiastuny i fragmenty filmu, choć cały obraz raczej nie jest dostępny z powodu praw autorskich.

John Wick 2 to produkcja, którą zdecydowanie warto obejrzeć online. Dzięki legalnym serwisom VOD można to zrobić wygodnie, bez ryzyka i w dobrej jakości.

John Wick 2

Jaką fabułę ma film John Wick 2?

Fabuła Johna Wicka 2 nawiązuje do wydarzeń z pierwszej części filmu. John Wick, znakomity płatny zabójca, który wycofał się z branży, zostaje zmuszony do powrotu przez swojego byłego pracodawcę. Musi udać się do Włoch i zabić swoją dawną koleżankę z pracy - Santino D'Antonio. Główny bohater wykonuje zadanie, jednak później sam staje się celem polowania rozpoczętego przez zemściwego Camorra D'Antonio.

W filmie nie brakuje zwrotów akcji, strzelanin i pojedynków na pięści. John Wick stara się przetrwać zasadzkę i jednocześnie dopaść D'Antonio. Jego umiejętności bojowe zostają wystawione na ciężką próbę. W fabule pojawiają się wątki związane z tajemniczym hotelem dla zabójców oraz przeszłością głównego bohatera.

Dlaczego John Wick 2 warto obejrzeć?

John Wick 2 to produkcja, którą zdecydowanie warto obejrzeć z kilku powodów:

 • Doskonała gra aktorska - Keanu Reeves świetnie wciela się w postać zabójcy Johna Wicka, a na ekranie partnerują mu znakomici aktorzy tacy jak Riccardo Scamarcio, Common czy Laurence Fishburne.
 • Efektowne sceny akcji - w filmie nie brakuje perfekcyjnie zrealizowanych pościgów, strzelanin i walk wręcz. Starcia Johna Wicka zapierają dech w piersiach.
 • Ciekawy świat przedstawiony - produkcja wprowadza widza w mroczny świat zabójców, ich hierarchii i reguł.
 • Humor - mimo mrocznej tematyki, w filmie znajdziemy sporo zabawnych momentów i czarnego humoru.

John Wick 2 to pozycja obowiązkowa dla fanów dobrego kina akcji i charyzmatycznego Keanu Reevesa. Produkcja zdecydowanie nie zawiedzie.

John Wick 2

Które sceny z John Wick 2 są najlepsze?

W filmie John Wick 2 znajdziemy wiele zapierających dech w piersiach scen. Do najlepszych i najbardziej pamiętnych należą:

 • Pogoń ulicami Rzymu - John Wick uciekając przed zabójcami, pędzi ulicami włoskiej stolicy, wykonując niebezpieczne manewry na motocyklu.
 • Strzelanina w katakumbach - bohater stacza zacięty bój z przeciwnikami w ciasnych, klaustrofobicznych katakumbach.
 • Walka w lustrzanym pokoju - Wick walczy na pięści w pokoju odbijającym jego ruchy, co potęguje wrażenie dynamicznej akcji.
 • Starciem w metrze - zabójca stara się przedrzeć przez zatłoczone metro, jednocześnie odpierając ataki wrogów.
 • Bójka w klubie - kameralna, lecz niezwykle brutalna walka Johna Wicka z Cassianem w klubie nocnym.

Te sceny doskonale pokazują kunszt twórców filmu w budowaniu napięcia i kreowaniu perfekcyjnej rozrywki sensacyjnej.

Jacy aktorzy grają w filmie John Wick 2?

W rolę głównego bohatera, Johna Wicka, wcielił się po raz kolejny Keanu Reeves. Aktor znany z takich produkcji jak "Matrix", "John Wick", "Constantine" czy "Speed" idealnie sprawdza się w tej roli, wcielając się w charyzmatycznego i nieustraszonego płatnego zabójcę. Partnerem Johna Wicka jest Ian McShane jako Winston, właściciel hotelu dla zabójców.

W pozostałych ważnych rolach wystąpili:

 • Laurence Fishburne jako Bowery King - tajemniczy przywódca sieci bezdomnych w Nowym Jorku
 • Riccardo Scamarcio jako Santino D'Antonio - dawniej przyjaciel Johna, obecnie jego wróg
 • Ruby Rose jako Ares - cicha zabójczyni podległa Santino
 • Common jako Cassian - zabójca wysłany, by zlikwidować Johna Wicka

W obsadzie znaleźli się też m.in. Claudia Gerini, Lance Reddick czy Bridget Moynahan. Aktorzy świetnie spisali się w swoich rolach, tworząc barwną i charyzmatyczną obsadę.

Jakie są recenzje filmu John Wick 2?

John Wick 2 spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno wśród krytyków, jak i widzów. Na portalu Rotten Tomatoes 90% recenzji filmu jest pozytywnych, a średnia ocen wyniosła 7,5/10. Widzowie także docenili produkcję - średnia ocen użytkowników to 7,9/10.

Krytycy chwalą dynamiczną akcję, świetną choreografię walk i pościgów oraz kreację aktorską Keanu Reevesa. Podkreślają rozrywkowy, lecz mroczny klimat filmu. Widzom przypadła do gustu przede wszystkim doskonała warstwa wizualna, sceny akcji oraz charyzma Johna Wicka.

John Wick 2 uznawany jest za jeden z najlepszych filmów akcji ostatnich lat. Kontynuacja spodobała się zarówno fanom pierwszej części, jak i nowym widzom. To produkcja, którą zdecydowanie warto obejrzeć.

10 Podobnych Filmów:

 1. Ultimatum
 2. Aquaman i Zaginione Królestwo
 3. Skok w przestworzach
 4. Więzień labiryntu
 5. Aquaman
 6. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
 7. Sound of Freedom. Dźwięk wolności
 8. Shazam! Gniew bogów
 9. John Wick 4
 10. Thor: Miłość i grom
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 12410
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

MatVOD

John Wick 2 jest dobry i daję mu 7.3 na 12410 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w John Wick 2 wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 7.3
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

Ms_Paulla

John Wick 2 to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

dx87

Film John Wick 2 to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 02m.
avatar

Latrki2

John Wick 2 to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 7.3. Gorąco polecam!
avatar

CwanFil12

Z taką oceną jak 7.3, John Wick 2 musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak John Wick 2 z oceną 7.3, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

IziMovie1

Z oceną 7.3, John Wick 2 zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 7.3 nie przekonuje Cię do obejrzenia John Wick 2, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.