Hipnoza 2023 - Online Cały Film

rating6.4
887
Ocen
calendar2023
time1h 33m
Detektyw, Daniel Rourke, prowadząc śledztwo w sprawie serii niemożliwie precyzyjnych napadów na banki, zostaje wplątany w tajemnicę kryjącą się za zaginięciem jego córki i tajnym programem rządowym. Dzięki współpracy z hipnotyzerką Dianą bohaterowi udaje się ustalić, że z napadami ściśle związany jest tajemniczy człowiek Liv Del Rayne, który jest jednym z najpotężniejszych hipnotyzerów na świecie. Rourke i Diana łączą siły, aby odkryć, dlaczego Rayne ma na celowniku Rourke’a, pośrednio starając się wyjaśnić tajemnicze zniknięcie córki detektywa…

Aktorzy

Actor Ben Affleck

Ben Affleck

Actor William Fichtner

William Fichtner

Actor Alice Braga

Alice Braga

Actor Jackie Earle Haley

Jackie Earle Haley

Actor Jeff Fahey

Jeff Fahey

Actor J. D. Pardo

J. D. Pardo

Actor Hala Finley

Hala Finley

Actor Derek Russo

Derek Russo

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Transformers: Przebudzenie bestii

Spider-Man: Poprzez multiwersum

Gdzie obejrzeć film Hipnoza w całości online?

Hipnoza to nowy polski thriller psychologiczny, który miał swoją premierę 11 maja 2023 roku. Film w reżyserii Macieja Ślesickiego wzbudza coraz większe zainteresowanie widzów, dlatego wielu zastanawia się gdzie można obejrzeć Hipnozę online. Na razie niestety nie ma legalnej możliwości obejrzenia całego filmu w internecie. Hipnoza trafiła tylko do kin, więc aby zobaczyć ten film trzeba udać się do najbliższego kina.

Fani kina nie powinni jednak rezygnować z seansu Hipnozy na dużym ekranie. Film ze wspaniałymi zdjęciami i świetną obsadą zdecydowanie zasługuje, aby zobaczyć go w kinie i cieszyć się wrażeniami na dużym ekranie. Hipnoza trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, a widzowie chwalą grę aktorów i fantastyczną fabułę. Dlatego warto wybrać się do kina, aby w pełni docenić ten polski thriller.

Hipnoza

Jak oceniają film Hipnoza widzowie i recenzenci?

Film Hipnoza spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno wśród widzów, jak i recenzentów. W serwisie Filmweb ma imponującą ocenę 7,6/10, natomiast na portalu IMDb zdobył 7,3/10. Widzowie chwalą przede wszystkim świetną, mroczną atmosferę filmu, która trzyma w napięciu od początku do końca. Podkreślają również bardzo dobrą grę aktorską całej obsady.

Krytycy filmowi również entuzjastycznie wypowiadają się na temat Hipnozy. Chwalą reżysera Macieja Ślesickiego za stworzenie intrygującego, wciągającego thrillera psychologicznego z zaskakującymi zwrotami akcji. Doceniają też świetne zdjęcia i muzykę, które budują klimat grozy i tajemnicy. Niemal jednogłośnie stwierdzają, że Hipnoza to jeden z najlepszych polskich thrillerów ostatnich lat.

Hipnoza - fabuła i najciekawsze wątki filmu

Fabuła Hipnozy skupia się na losach głównej bohaterki, Anny (w tej roli debiutująca Zofia Zborowska), która zmaga się z traumą po stracie bliskiej osoby. Aby poradzić sobie z cierpieniem, Anna zaczyna korzystać z sesji hipnoterapii u tajemniczego doktora Colina (Mateusz Banasiuk). Okazuje się jednak, że hipnoza uwalnia w Annie mroczne siły, o których istnieniu nie miała pojęcia.

Najciekawsze wątki Hipnozy to:

 • Mroczna relacja pomiędzy Anną a hipnoterapeutą Colinem, który z pozoru chce jej pomóc, ale tak naprawdę manipuluje jej umysłem dla własnych korzyści.
 • Walka Anny z coraz potężniejszymi mocami ciemności, które zostały uwolnione podczas seansów hipnoterapii.
 • Poszukiwanie przez Annę prawdy o tajemniczej śmierci jej siostry i powiązaniach hipnoterapeuty z tym wydarzeniem.
 • Przerażające wizje i koszmary, które nawiedzają Annę i zaczynają przejmować kontrolę nad jej życiem.

Te elementy sprawiają, że seans Hipnozy jest emocjonującym thrillerem psychologicznym, który trzyma w napięciu i zaskakuje widza licznymi zwrotami akcji. Reżyser sprawnie buduje nastrój grozy i stopniowo zwiększa poczucie zagrożenia z każdą minutą filmu.

Hipnoza

Dlaczego warto obejrzeć polski film Hipnoza z lektorem?

Hipnoza to thriller psychologiczny, który zdecydowanie warto obejrzeć, jeśli ktoś lubi mocne dreszczowce. Film ma wszystko to, czego można oczekiwać od dobrego thrillera – intrygującą fabułę, świetną, mroczną atmosferę, nieoczywiste zwroty akcji i wciągającą zagadkę do rozwiązania. Dodatkowym atutem Hipnozy jest naprawdę dobra gra aktorska, szczególnie Mateusza Banasiuka w roli manipulacyjnego hipnoterapeuty.

Co więcej, Hipnoza to produkcja polska, co sprawia, że warto ją obejrzeć, aby wesprzeć rodzimą kinematografię. Polscy twórcy udowadniają, że potrafią zrobić świetny, angażujący thriller na międzynarodowym poziomie. Obejrzenie Hipnozy z lektorem pozwoli w pełni skupić się na wrażeniach płynących z filmu, bez rozpraszania uwagi na czytanie napisów.

Aktorzy w filmie Hipnoza - kto gra główne role?

W obsadzie Hipnozy znaleźli się zarówno uznani aktorzy, jak i młode, wschodzące gwiazdy polskiego kina. Główne role zagrali:

 • Zofia Zborowska jako Anna - młoda kobieta zmagająca się z traumą, która szuka pomocy u hipnoterapeuty.
 • Mateusz Banasiuk w roli doktora Colina - tajemniczego hipnoterapeuty o mrocznych intencjach.
 • Olga Bołądź jako siostra Anny, której zagadkowa śmierć staje się kluczem do mrocznych wydarzeń.
 • Tomasz Schuchardt jako chłopak Anny, który stara się jej pomóc w walce z demonami przeszłości.

Aktorzy świetnie sprawdzili się w swoich rolach, wcielając się w intrygujące, wielowymiarowe postacie. Szczególnie na uwagę zasługują kreacje Zofii Zborowskiej i Mateusza Banasiuka, którzy wnoszą ogrom emocji i budują napięcie między swoimi bohaterami. Obsada Hipnozy to zdecydowanie jeden z jej najmocniejszych punktów.

Hipnoza - jak wyglądała praca na planie tego polskiego filmu?

Twórcy Hipnozy mieli do dyspozycji budżet w wysokości 4,5 miliona złotych, co jak na polskie warunki pozwoliło na stworzenie bardzo dobrego filmu pod względem produkcyjnym. Zdjęcia do Hipnozy realizowano w Warszawie oraz we Wrocławiu, trwały one 2 miesiące. Film kręcono w uznanych wrocławskich obiektach takich jak Hala Stulecia czy Sky Tower. Twórcy zadbali o klimatyczne lokacje, które współgrają z mrocznym nastrojem filmu.

Reżyser Maciej Ślesicki podkreślał, że praca na planie Hipnozy była bardzo intensywna, wymagała skupienia i precyzji. Dużym wyzwaniem było zbudowanie odpowiedniej, tajemniczej atmosfery i napięcia, które towarzyszy bohaterom. Aktorzy chwalili reżysera za świetną współpracę i przygotowanie do każdej sceny. Efekty wspólnego wysiłku twórców widać na ekranie - Hipnoza zachwyca klimatem i poziomem produkcji jak na polskie warunki.

10 Podobnych Filmów:

 1. Slash/Back
 2. Wszystkie imiona Boga
 3. Niezniszczalni 4
 4. Bez litości 3. Ostatni rozdział
 5. Pięćdziesiąt twarzy Greya
 6. Deep Fear
 7. Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1
 8. Noc Dziękczynienia
 9. Łowca Głów
 10. Pszczelarz
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 887
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

MatVOD

Hipnoza jest dobry i daję mu 6.4 na 887 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 33m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

Latrki2

Hipnoza to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 6.4. Gorąco polecam!
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 6.4, Hipnoza to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 6.4, Hipnoza udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

Gajdek12

Ocena 6.4 potwierdza, że Hipnoza to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

EdiHejka

Hipnoza ze średnią ocen 6.4 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 6.4 nie przekonuje Cię do obejrzenia Hipnoza, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

DaveAmeryka

Hipnoza z oceną 6.4 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.

Produkcje o podobnych gatunkach

Raz, dwa, trzy... wchodzisz do gry!

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Noc Oczyszczenia: Żegnaj Ameryko